0

sdílení

Žena v Číně dostala od každého ze svých 20 milenců nový iPhone 7, všechny prodala a koupila si dům

Dárius Polák / 7. listopadu 2016 / Zajímavosti

Jde o svinstvo nebo o vynalézavý crowdfunding?

 

Čínská úřednice se dostala na titulní stránky mnoha médií poté, co randila s 20 muži současně. Co bylo však na příběhu mladé ženy jménem Xiao Li, která žije ve městě Shenzhene, ještě více neuvěřitelné, bylo, že se jí podařilo koupit si dům poté, co prodala 20 iPhonů 7, které dostala od svých „přátel.“ Dohromady za ně získala částku 120 000 jüanů (433 000 Kč).

Tato zpráva se poprvé objevila na čínském fóru Tianya, kde údajně její kolega popsal, jak dokázala najednou randit s 20 různými muži. Li údajně každého jednoho v září poprosila o nový iPhone 7, což bylo těsně poté, co byl vydán v Číně.

foto: craveonline.com
iPhone 7 stojí v oficiálních čínských Apple storech v rozmezí 5 388 jüanů (16 200 korun) až 6 988 jüanů (21 000 korun). Li následně prodala všech 20 iPhonů na prodejní platformě Huishoubaou ještě ten samý měsíc. Vedení Huishoubaou při otázce potvrdilo, že tato žena na jejich platformě opravdu prodala 20 vcelku nových iPhonů 7. Více než 10 z nich bylo stále nerozbaleno. Xiao Li následně utratila celou částku na zaplacení splátky domu ve svém rodném městě.

Podle jejích kolegů je Li milá spolupracovnice, která vychází s každým a v práci je efektivní. Nevěřili, že by něco takového mohla dokázat a byli šokováni, když sdílela fotky svého nového domu na Wechatu (čínská obdoba WhatsApp). Její rodiče doufali, že si jejich nejstarší dívka bude moci dovolit vlastní dům, což zřejmě dostalo Li pod tlak. Názory na diskusních fórech se liší. Zatímco jedna skupina si myslí, že jde o perfektní příklad crowdfundingu, jiní se diví, jak si dokázala najít čas na každého z 20 milenců, protože její práce umožňovala maximálně 1 – 2 hodiny volného času denně.

1foto: learnbonds.com

Xiao Li si sice zřejmě užila radost z kolaudace, náladu jí však mohlo pokazit oznámení, že ji vedení poté, co se o této bizarní situaci dozvědělo, propustilo z práce. Na druhou stranu, když už bude mít tolik volného času, může se pořádně věnovat každému jednomu ze svých přátel :)

4foto: vir.com
zdroj: dailymail.co.uk , zdroj titulní fotografie: dailymail.co.uk
Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]