Zaměstnanci společnosti Intel mají k dispozici automat, který vydává počítačové příslušenství

Simona Hanzelová / 9. května 2017 / Zajímavosti

zdroj: vimeo

Na světě existuje množství prodejních automatů různého druhu, ve kterých si můžeš koupit vše od bonbónů až po hračky. Automat ve výzkumném a vývojovém centru společnosti Intel však potěší obzvlášť „ajťáky“.

Sedíš v práci a najednou ti přestane fungovat klávesnice? Pro zaměstnance společnosti Intel to není žádný problém. Výměnu počítačového příslušenství dokáží zrealizovat, aniž by museli opustit pohodlí své kanceláře.

Zaměstnanci společnosti Intel mají k dispozici tento samoobslužný automat s dotykovým displejem, díky kterému mohou kdykoli zrealizovat „koupi“ potřebného počítačového příslušenství.

zdroj: Reddit.com/Glumbot

Stačí, když naskenují svůj průkaz zaměstnance, a náklady se automaticky připíší na jejich oddělení. Mezi položky, které si mohou zaměstnanci v tomto automatu „koupit“, patří například baterie, klávesnice, počítačové myši či USB klíče. Vedle automatu se nachází obrovský návod s jednoduchými pokyny, jak automat používat.

První takový automat začala společnost používat již v roce 2013. Není to tedy žádná novinka. Je však zajímavé, jak se technologické společnosti snaží různými způsoby vylepšit svou kancelářskou kulturu a zvýšit produktivitu svých zaměstnanců.

 

zdroj článku:  theverge.com

Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]