0

sdílení

Žádná nudná teorie! Přichází Night of Chances

/ 6. října 2016 / Startupy

Nezáživné výklady? To už dávno nefunguje! Již 25. října se brány Vysokého učení technického v Brně otevřou všem mladým talentům, kteří se opravdu chtějí naučit něco nového. Night of Chances Brno je unikátní konference, která nechá své návštěvníky nahlédnout do světa reálného fungování špičkových firem. Na vlastní kůži si zkusí řešit zadání, která se diskutují v zasedacích místnostech technologických lídrů.

 

NOC, nesoucí podtitul “okno do fungování firem,” propojuje šikovné studenty a špičkové technologické firmy. Pozvání k setkání s mladou generací přijali ředitelé firem jako Nokia, Sygic, Eset, Kiwi, Škoda Auto či Unicorn Systems. Kromě série workshopů, na kterých mají studenti vysokých škol šanci získat znalosti z praxe, připravují organizátoři i panelové diskuze či přednášky na témata, o kterých se nemluví vždycky snadno.

14212549_10207644032644560_2438896774947385513_n

45 minut praxe může přinést mnohem víc než 200 stran teorie, kterou se často učíme ve školách. NOC je koncept, v našich končinách naprosto unikátní. Vytváří platformu pro seznámení studentů s řediteli špičkových firem. Na workshopech dostanou studenti prostor pracovat v projektových teamech a řešit reálná zadání firem. Všechny, kdo chtějí kariérní radu od opravdových expertů v oboru, zveme k možnosti dát si rychlé rande s některým z CEO. Zde můžou probrat kroky v zaměstnání či prokonzultovat vlastní byznys,” říká Patrícia Žitňáková, organizátorka akce.

Těšit se můžete i na následujíci panelové diskuse:

  • Big Data – Dobrý sluha nebo zlý pán?
  • Počítač jako přežitek – Co bude další technologickou revoluci?
  • Lze každou práci algoritmizovat? – Jaké dovednosti budeme na trhu práce potřebovat za deset let?
  • Poučit se z neúspěchu – Jak se vyrovnat s neúspěchem? Lze selhání ve finále obrátit ve výhodu?

Konference slaví na Slovensku nebývalé úspěchy již 7 let. Letos konečně přichází i do Čech a program je opravdu nabitý. Technologičtí experti otevřou témata jako Big Data, obchodní modely mobilních aplikací či algoritmizace práce. V pracovních skupinách dostanou studenti možnost pracovat na softvérovém testování, implementaci softvérového filtru či moderním CC+++. To vše a mnohem víc čeká na účastníky Night of Technology. Informace i možnost přihlášení naleznete na webu www.nightofchances.cz Potkáme se tam?

POZOR! 50 nejrychlejších z vás může využít speciální slevu na vstupenku jen za 80Kč! Při registraci uveďte tento promo kód: STARTITUPCODE

 

Zdroj fotek: fb night of chances

Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]