0

sdílení

Xiaomi Mi MIX způsobuje ve světě hotové šílenství. Během prvního prodeje zmizely všechny zásoby během 10 sekund!

Patrik Tarics / 7. listopadu 2016 / Zajímavosti

Společnost Xiaomi uhodila minulý týden hřebík na hlavičku. Představila totiž smartphone, který ohromil celý technologický svět a definitivně pohřbil i poslední pochybnosti o tomto výjimečném výrobci. Ihned po představení tohoto futuristického smartphonu bylo jasné, že se společnost dočká nových prodejních rekordů. Tato domněnka se nyní oficiálně potvrdila, když se stihly všechny zásoby phabletu Xiaomi Mi MIX vyprodat za 10 sekund.

 

Zřejmě není třeba pořádně rozebírat, co stojí za úspěchem tohoto jedinečného modelu. Vyniká totiž svým překrásným designem, prémiovým zpracováním, výjimečnými parametry a stále příznivou prodejní cenou. Displej bez okrajů zabírá až neuvěřitelných 91,3% přední strany zařízení a nabízí efektní 2.5D zaoblení hran, které přidává zařízení na eleganci. Kromě toho je tento krasavec vyroben z keramických materiálů, které posouvají luxusní design na novou úroveň.

Xiao-mi-mix-vyprodaný-do-10s-1

Parametry tohoto phabletu zahrnují výkonný 4 jádrový procesor Snapdragon 821 od amerického Qualcommu, který doplňují 4 GB paměti RAM a 128 GB interní paměti. K dispozici je ještě obdařenější verze, která nabízí 6 GB RAM a 256 GB úložiště. Xiaomi Mi MIX se může pochlubit i kvalitním zadním fotoaparátem, který dosahuje rozlišení 16 MPx a dopomáhá mu clona f / 2.0 či softwarová stabilizace obrazu. K dispozici je i skener otisků prstů, 5 MPx selfie kamera umístěná na spodku přední strany, ale i konektor USB Type-C. Ten podporuje rychlé nabíjení od Qualcommu a 4400 mAh baterie se tak nabije během krátké chvilky.

Xiao-mi-mix-vyprodaný-do-10s-2

Třešničkou na dortu je systém Android 6.0 Marshmallow obohacený o nadstavbu MIUI 8. Tyto všechny atributy zajistily novince extrémně rychlé prodeje. První várka, ve které bylo k dispozici 10 000 kusů těchto výjimečných zařízení, našla své majitele již za 50 sekund, ale druhé kolo prodeje prováděné dnes trvalo ještě kratší dobu. Stejný počet phabletů Xiaomi Mi MIX se totiž společnosti podařilo vyprodat již za neuvěřitelných 10 sekund. Tato skutečnost dělá společnosti určitě obrovskou radost a zbývá nám jen doufat, že v budoucnu navýší produkci tohoto zajímavého kusu elektroniky.

zdroj: fonyzciny.startitup.sk
Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]