0

sdílení

Vytuningujte svůj online business: Začala jedinečná soutěž MastersGate!

/ 8. listopadu 2016 / Startupy

Slyšeli jste už o unikátní soutěži pro majitele e-shopů s názvem Eshop Akcelerátor? Přípravy na druhý ročník, který letos nese název MastersGate, jsou již v plném proudu. Účastníci se tentokrát kromě cenných výher mohou těšit na nové soutěžní kategorie, speciální ocenění, ale i na vzdělávací eventy dostupné pro všechny.

Učí, jak dosáhnout úspěchu

Čeho se dá dosáhnout spojením dobrých obchodníků, zkušených poradců a efektivních marketingových nástrojů? No velkého úspěchu v oblasti e-commerce. Právě toto je hlavní myšlenka celé soutěže, která je určená pro majitele už rozběhnutých internetových obchodů, ale i pro ty, kteří své podnikání právě rozjíždějí a potřebují ze začátku několik dobrých rad. Právě tyto rady mohou v podobě 12ti měsíčního akceleračního programu získat jako hlavní cenu.

logo_sk_claim

Cílem je expandovat

Organizátoři se rozhodli i pro změnu a to branding soutěže. Název Eshop Akcelerátor považovali za příliš dlouhý a těžko zapamatovatelný, navíc šlo i slovenské slovo, které by v zahraniční asi nikdo nechápal. Nové pojmenování MastersGate vzniklo kvůli záměru rozšířit soutěž do celé Evropy, možná i do celého světa. Tento rok ke Slovensku přibylo Česko a zbývá jenom čekat, jak se soutěž podaří prosadit na dalších zahraničních e-commerce trzích.

Tento rok bude šest výherců

Právě výhra je pro soutěžící velkým lákadlem. Do prvního ročníku se přihlásilo skoro 120 e-shopů, což převýšilo očekávání organizátorů. Ze všech přihlášených postoupilo prostřednictvím veřejného hlasování do finále 18 firem. Poté zasedla odborná porota, která vybrala pro každou ze tří kategorí jednoho vítěze. Tento ročník soutěže bude mít stejný průběh, ale z českých účastníků budou další tři vítězové.

Přibyla speciální ocenění

Rozběhnuté a právě se rozjíždějící e-shopy mohou jejich majitele přihlašovat od 15.září do třech soutěžních kategorií: Skokani a exportéři, Bricks to clicks a Malé a střední e-shopy. Další novinkou tohoto ročníku jsou speciální ocenění Cena za největší investiční potenciál a Cena za největší dopad na společnost. Finále soutěže a vyhlášení vítězů je plánované na únor dalšího roku a bude v podobně vzdělávací konference.

Doprovodné akce

Na podzim toho roku proběhne i série tzv. Kick-off eventů v pěti slovenských a českých městech. Akce budou přístupné všem, kteří se o tuto oblast zajímají. Prihlásit se můžete už teď na Facebooku na MastersGate: Kick-off Praha.

14370390_1106741366074417_4601103405823172070_n
Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]