0

sdílení

V Česku vyvíjaný startup Artstaq se propracoval mezi 180 nejšpičkovějších startupů světa

/ 30. ledna 2017 / Startupy

zdroj: archív ARTSTAQ

Fintechový startup ARTSTAQ slaví další úspěch v programech nejprestižnějších tech konferencí Evropy. Po pozvánce do Series-A programu TNW Conference Europe, která se uskuteční v květnu v Amsterdamu, byl nyní oficiálně pozván také do B-Series programu největší tech konference Evropy – Web Summit 2017, která se uskuteční v listopadu v portugalském Lisabonu.

ARTSTAQ je první globální burza s uměním na světě, kde můžete obchodovat s uměním jako s akciemi. Tento nový unikátní obchodní model přináší zásadní změnu na globální světový trh s uměním, kde nahrazuje zastaralý a netransparentní aukční model.

15895450_999598743516999_3931891066183585505_ofoto: FB Artstaq

„Je pro nás velkou ctí, že jsme byli pozváni mezi 180 nejvýznamnějších startupů světa. Web Summit je místo, které rozhodně stojí za to navštívit, protože se zde setkávají startupy s velkými hráči globálního tech byznysu,“ říká Petr Václavek, Vice President Global Marketing & Communications společnosti ARTSTAQ a zároveň dodává že půjde o jedinečnou příležitost osobně prezentovat náš unikátní obchodní model na hlavním pódiu konference, ale především se osobně setkat s nejvýznamnějšími partnery a investory současné tech scény.

Web Summit je jednou z nejdůležitějších konferencí na světě, se svými více jak 60,000 účastníky ze 150 zemí světa představuje top výběr společností, které přinášejí nové přístupy v byznysu a  technologiích. Na jeho půdě se setkávají CEO největších zavedených světových společností spolu s inovativními startupy.

Zdroj info: tizková správa
Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]