0

sdílení

Už jsi ochutnal zmrzlinový sandwich?

/ 8. března 2017 / Business

zdroj: archív: Facebook Parlor Café

Fenoménem 21. století je odklon od zaměstnání s pevnou pracovní dobou osm hodin v kanceláři k práci na dálku. Být svým pánem, mít flexibilní pracovní dobou a moci nejlépe pracovat odkudkoliv. I tento způsob práce má své stinné stránky. Jedna z otázek pak zní, kam zvát své klienty na pracovní schůzku? Domů do vlastní pracovny? Do pronajaté zasedačky v některém coworkingu? 

 

Obě možnosti jsou jistě řešením. Proč ale nevyužít útulných kaváren v centru měst, které rostou jako houby po dešti v posledních letech. Čeká tě pracovní schůzka v Praze, pak právě pro tebe je dnešní tip na netradiční kavárnu v Praze 8.

Kornoutek už je přežitek

Česká republika není sice zmrzlinová velmoc. To ale neznamená, že u nás nenalezneme místečko s výtečnou zmrzlinovou pochoutkou, která nás přenese do horkých letních dní někde na jihu Itálie nebo břehy slunného Řecka.

Pozvi kamarády nebo své zákazníky na mlsoty do Parlor Café, kavárny kousek od Karlínského náměstí. Útulné domácí prostory se spoustou zeleně, kde si budeš chvílemi připadat jako v džungli. Co si dneska nabídneš? Bude to cookies domácí výroby, poctivé smetanové zmrzliny nebo ovocné sorbety, které v létě příjemně osvěží?

Ale pozor, kopečky zmrzliny ti nenaservírují do kornoutku. To už je považováno za out. Místo na kopeček se ti budou sbíhat sliny na netradiční zmrzlinový sandwich, neboli Parlorka. Právě pro něj je malá kavárna v Karlíně vyhlášenou. Přijít zamlsat či uzavřít výhodnou zakázku můžeš každý den od 11 do desíti (osmi) večera.

parlorka2Zdroj: archív Parlor Café

Parlor Café pořádá akce pro veřejnost

Nejsou to jenom sorbety a sandwiche, na co vás do Parlor Café nalákají. Kavárníci pro své hosty pořádají i zajímavé akce. Například ve čtvrtek 9. března se můžeš těšit už na druhou řízenou degustaci vín.

Víš, kde se zrodilo víno? Možná budeš překvapen, ale není to ani Francie ani Jižní Amerika. Gruzie! Již v 6 tisíciletí př.n.l. se na území dnešní Gruzie objevují první vinohrady a stáčí víno. Právě na degustaci gruzínských vín zve Parlor Café. A pro velký zájem se jedná už o druhý večer.

Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]