0

sdílení

Uvař si vodu na čaj nebo kávu stylově v inteligentní varné konvici od Xiaomi

Patrik Tarics / 3. února 2017 / Zajímavosti

zdroj: Xiaomi

Za svou poměrně krátkou existenci stihla společnost Xiaomi představit desítky, ba dokonce stovky různých produktů. Ty se nejdříve zdomácněly v našich kapsách či na zápěstích, ale později se dostaly i do našich domácností, kde s pořádnou dávkou užitečných funkcí a inteligence plní úkoly běžných spotřebičů. Díky tomu si dnes například můžeš zalít čaj vodou z varné konvice s logem Mi.

 

Není žádným velkým tajemstvím, že jsou to právě inteligentní zařízení určená do domácností, která se největším dílem podílejí na zisku této oblíbené čínské společnosti. Inteligentní spotřebiče v poslední době doslova válcují ty klasické, což je způsobeno hlavně tím, že svou práci prostě odvádějí lépe. Skvělým příkladem je již zmíněná elektrická varná konvice s objemem 1,5 litru, která je sice o malinko dražší, ale nabízí jedinečné funkce navíc. Mezi její přednosti nepochybně patří i design, který zapadne ke každé moderně zpracované kuchyňské lince. Díky skvělému konstrukčnímu řešení dokáže tato konvice po zahřátí udržovat konstantní teplotu vody až po dobu 12 hodin.

zdroj fotografie: Xiaomi

Uživatel si může vybat z několika režimů ohřevu a při přípravě čaje se tak voda zahřeje na nižší teplotu než při vaření kávy. Xiaomi varná konvice je navíc vybavena Bluetooth funkcionalitou, díky čemuž ji lze ovládat na dálku skrze aplikaci Mi Home. Nesmírně ceněná je i zvýšená prevence proti zasažení elektrickým proudem. Spodní část se tak v případě kontaktu s vodou automaticky vypne. Pokud si chceš připravovat kávu nebo čaj o něco inteligentněji než dosud, tak si připrav 52 € na zakoupení tohoto výjimečného elektrického spotřebiče. Nesmíme zapomínat ani na případnou platbu DPH, která tě může vyjít na dalších 10 €.

 

zdroj: fontech.startitup.sk
Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]