0

sdílení

Ty nejkrásnější notebooky roku 2016

Timotej Vančo / 4. října 2016 / Zajímavosti

Pokud tě zajímá kromě výkonu i design notebooku, čti dál.

 

Většina smartphonů v dnešní době je designovým skvostem, tak proč by jím neměly být i naše notebooky? Kdysi byly notebooky obyčejné šedé nebo černé „krabice“ s displejem a klávesnicí, tato doba již prošla a dnes jsou naše ultrabooky lehké, tenké a hlavně designově krásné. Pojďme se podívat na top 10 nejkrásnějších notebooků, které si dnes můžeš koupit.

Asus ZenBook

the-asus-zenbooks-brushed-metal-exterior-is-pretty-darn-nice
Foto: businessinsider.com

Krásný hned na první pohled. Asus ZenBook je vytvořen z lesklého hliníkového povrchu, který pohybem mění lesk, odraz světla a jakoby vytvářel kruhy kolem nápisu „Asus“.

Dell XPS 13 a XPS 15

Dells-xps-13-and-xps-15-is-conservative-but-still-an-eye-catcherFoto: businessinsider.com

Profesionálně vypadající notebooky z řady Dell XPS s 13 a 15 palcovými displeji nemají kolem nich skoro žádný kryt. Vedle výkonu je i design na velmi vysoké úrovni, o čemž vypovídá také karbonový povrch notebooku kolem klávesnice.

Razer Blade Stealth

the-razer-blade-stealth-is-an-unexpected-beautyFoto: businessinsider.com

Notebooky od Razeru jsou obvykle ty herní a označují se za velmi kvalitní ve svém odvětví. Tento notebook je ale trochu jiný. Výkon není jeho silná stránka o čemž svědčí i to, že neobsahuje grafickou kartu. Pokud jsi hráč a chceš mít pěkný notebook s výkonem, budeš si muset dokoupit externí grafickou kartu, kterou jednoduše připojíš.

LG Gram

the-lg-gram-looks-better-than-the-macbook-airFoto: businessinsider.com

Tento kovový, jemný notebook může z části vypadat jako MacBook Air od Apple. Jenže tenčí až skoro neviditelný rámeček kolem displeje z něj dělá moderněji vypadající notebook než MacBook Air.

MacBook Pro

the-macbook-pros-metal-and-black-glass-design-is-still-gorgeousFoto: businessinsider.com

Již 8 let stejný design a stále se drží mezi top notebooky ve výkonu i designu. Krásné černé rámy kolem displeje s kombinací šedého hliníkového povrchu z něj dělá už léta trednsettera.

Samsung Ativ Book 9 Pro

the-samsung-Ativ-book-9-pro-has-beautiful-linesFoto: businessinsider.com

Samsung se snaží držet konkurence v oboru ultrabooků. Samsung Ativ Book 9 Pro se zaoblenými hranami vypadá, jako by se vznášel nad povrchem, na kterém je položen.

Acer Aspire S7

the-acer-aspire-s7-has-a-gorgeous-white-glass-exteriorFoto: businessinsider.com

Aces Aspire S7 je sice již rok starý, ale krásný skleněný povrch, kterým je pokryt, tak snadno někde nenajdeš. Bílá barva z něj dělá čistý a moderně vypadající notebook.

Yoga Pro 900

the-yoga-pro-900-is-as-pretty-as-it-is-flexibleFoto: businessinsider.com

Tento krásný notebook od Lenova na mnoho z nás působí jako okrasný šperk oproti jiným notebookům. Vedle prémiového designu ti také umožňuje až 360 stupňové pootočení displeje. Pokud se ti nelíbí oranžová barva, kterou výrobce nazývá „clementine orange“, můžeš si vybrat i ze zlaté nebo stříbrné.

HP Spectre

the-hp-Spectre-is-an-opulent-laptopFoto: businessinsider.com

HP Spectre je pravým opakem notebooku LG Gram. Spectre je nejtenčí notebook na světě a také se řadí ke notebookům se vzezřením šperku. Spectre zatím nebyl představen, ale v nejbližších dnech se očekávají velké věci od HP.

Microsoft Surface Book

the-microsoft-surface-book-is-beautiful-in-its-own-Quirk-wayFoto: businessinsider.com

Technicky Surface Book není 100% notebook. Jeho odnímatelný displej od klávesnice z něj dělá více tablet, než notebook. Tento hybrid v šedé barvě je klasicky moderně vyhlížejícím a unikátním notebookem oproti mnohým ostatním.

Zdroj článku: businessinsider.com , zdroj titulní fotografie: businessinsider.com
Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]