0

sdílení

Třetím hostem Startup Grind Prague bude Jozef Barta, CEO ARTSTAQ

/ 17. ledna 2017 / Startupy

zdroj: archív Startup Grind

Nově otevřený coworkingový prostor Opero v centru Prahy přivítá všechny startupové nadšence a podnikatele. Nadcházející Startup Grind Prague se bude konat 25. ledna 2017 od 18:30.

 

Startup Grind je světový koncept přícházajecí ze Silicon Valley a je založen na rozhovorech s úspěšnými podnikateli. Cílem je aktivně vzdělávat, inspirovat a propojovat lokální komunitu podnikatelů, inovátorů a investorů. Třetím hostem přažského Startup Grind bude Jozef Barta, CEO firmy ARTSTAQ, unikátní platformy pro investování do umění označované jako „NASDAQ for Art“. Pomocí moderních technologií přináší na trh vyšší transparentnost a likviditu.

Jozef má mnohaleté zkušenosti z oboru bankovnictví a telekomunikací. Po získání MBA na Harvard Business School, začínal jako investiční bankéř v Praze, poté se stal generálním ředitelem EuroTelu v Bratislavě. Od roku 2003 až do 2012 zastával pozici generálního ředitele UniCredit Bank Slovakia. Působil také jako viceprezident Slovenské Bankovní Asociace. Kromě toho je aktivním angel investorem a sběratelem moderního umění.

 StartupGrind-FBfoto: archív Startup Grind

Přijdtě si poslechnout příběh o tom, jak se z investičního bankéře může stát úspěšný startupista v oblasti umění. Diskuse potrvá přibližně hodinu, po jejímž konci bude vylosován jeden výherce vstupenky na Startup Summit konaný na podzim 2017. Následně bude volný prostor pro networking. Pro více informací o události sledujte Facebook Startup Grind Prague nebo kontaktuje: [email protected]. Nezapomeňte se registrovat a včas si koupit lístek.

Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]