0

sdílení

Trápí tě pomalý a nestabilní internet? Levný Xiaomi router to vyřeší

Peter Puhovich / 4. února 2017 / Zajímavosti

zdroj: Xiaomi

Ať už tě doma trápí pomalý, nestabilní internet nebo slabý WiFi signál, řešením je nový router. Kvalitní router přitom nemusí vždy znamenat vysoké náklady.

 

Pokud se nebojíš vyzkoušet něco nového, neměl bys přehlédnout nejnovější nabídku e-shopu GearBest. Xiaomi už má s výrobou Wi-Fi routerů zkušenosti a své kvality potvrdilo představením modelu Xiaomi Mi WiFi Router 3C, který nabízí slušnou výbavu za velmi nízkou cenu. Ve výbavě najdeš podporu protokolu IEEE 802.11 n či maximální přenosovou rychlost 300 Mbps.

zdroj fotografie: Xiaomi

To vše se šíří až čtyřmi anténami pro co nejsilnější a nejstabilnější signál. V útrobách tohoto Xiaomi routeru dále najdeš MediaTek procesor, 64 MB paměť RAM a 16 MB úložiště, které se stará o bezproblémový chod internetu. Xiaomi klade důraz i na pohodlí uživatele, takže podobně jako (téměř) všechny Xiaomi produkty, i tento můžeš ovládat pomocí aplikace v chytrém telefonu.

zdroj fotografie: Xiaomi

Díky tenkému minimalistickému designu navíc vůbec nebude kazit vzhled tvého pokoje. Skvělou zprávou je hlavně dostupnost v evropském skladu, takže se nemusíš bát dlouhého čekání na zásilku z Číny či nějakých poplatků navíc. Cena činí 23 € (cca 600 Kč) a za poštovné zaplatíš symbolických 1,88 € (cca 50 Kč). Celkově tedy zaplatíš jen něco kolem 650 Kč a získáš tak kvalitní router se skvělou výbavou a pěkným designem.

 

zdroj: fontech.startitup.sk
Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]