Toužíš po práci z domova? Amazon hledá 5 tisíc takových, jako jsi ty

Miroslav Lukáč / 21. dubna 2017 / Zajímavosti

zdroj: pexels.com/wsj.com

Neexistuje nic lepšího než práce z domova – když si všechen čas můžeš přizpůsobit a uspořádat podle sebe. Základní předpoklady jsou flexibilita, efektivní využití volného času a samozřejmě i práce. Pokud ti tyto skutečnosti vyhovují a zatím sis nenašel práci z domu, možná by to právě společnost Amazon mohla změnit.

Práce „s výhodami“

Skutečná hodnota práce nespočívá v hodinové mzdě, ale ve flexibilitě, kterou díky práci z domu získáš, čemuž říkáme práce „s výhodami“. Pokud pracuješ pro Amazon více než 20 hodin týdně, společnost uvádí, že získáš:

„… životní a invalidní pojištění, zubní a oční pojištění s vyplacenými prémiemi v plné výši a financování zdravotního pojištění“ spolu s programem společnosti Career Choice, který proplácí 95 % všech výukových kurzů v různých oblastech, bez ohledu na to, zda jsou tyto dovednosti potřebné pro práci v Amazonu.“

„Existuje mnoho lidí, kteří chtějí nebo potřebují flexibilní práci – ať už vysokoškolský student nebo rodič – a my jsme rádi, že pomůžeme těmto talentovaným lidem bez ohledu na to, kde právě žijí,“ řekl Tom Weiland, viceprezident Amazonu pro celosvětové služby zákazníkům.

Amazon tvrdí, že kromě těchto pozic v tomto roce plánuje přijmout dalších 25 000 lidí na částečný úvazek / brigádu a dalších 100 000 na plný úvazek v následujících 18 měsících.

zdroj foto: cdn2.tnwcdn.com

„Drobným písmem“

Není nejmenší zmínka o tom, jaké platové podmínky jsou pro takovou práci z domu, ale obecný pracovní výpis uvádí, že celostátní mzda je 9,40 € na hodinu.

Zatím to vypadá tak, že brigáda nebo práce na částečný úvazek byla omezena na noční a víkendové směny, které jsou náročné pro rodiče, kteří doufali, že budou pracovat pouze během toho, co jsou jejich děti ve škole a pod.

Amazon zatím nechce přijmout lidi, kteří žijí ve 26 z 50 států. Podrobnosti a pokyny pro podání přihlášky najdeš zde.

Nikdo se nechystá stát milionářem prací v Amazonu, avšak tato nabídka zaujme především lidi, kteří chtějí pracovat, ale nedokáží si nic najít. Mezi takové lidi patří např.: maminky na mateřské dovolené, manželky vojáků a jiní, kteří potřebují práci, ale nemohou pracovat mimo domov. My jen doufáme, že ostatní společnosti se nechají inspirovat, a že nezaměstnaní a lidé pracující za „směšné“ peníze konečně dostanou stabilní, novou a fungující práci, díky čemuž získají kopec nových možností.

 

zdroj: inc.com

Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]