Toto vše Apple představí v průběhu roku 2017

Timotej Vančo / 29. května 2017 / Zajímavosti

zdroj: Thefamouspeople.com/flickr.com

Apple je notoricky tajemný. Co všechno představí během tohoto roku?

Kalifornský technologický obr téměř nikdy nemluví o připravovaných produktech dříve, než je oficiálně ohlásí. Novináři se to sice snaží zjistit, ale ne vždy se to podaří. Navzdory všem svým tajnostem se Applu ne vždy podaří zabránit každému úniku. Pojďme si na základě dosud dostupných zpráv vytvořit seznam potenciálních produktů tohoto roku.

Inteligentní reproduktor Siri

foto: flickr.com

Měla by to být velká novinka. Konečně něco „nového“ od té doby, co se Tim Cook stal CEO společnosti v roce 2011. (Jediná novinka byla zatím jen Apple Watch)

Apple mluví o vývoji inteligentního reproduktoru se svou umělou inteligencí Siri. Reproduktor by měl dokázat rozpoznávat hlas lidí a také tvář lidí, a to pomocí kamery. Představený bude pravděpodobně v polovině roku 2017.

iPhone 8

foto: flickr.com

Tento rok je pro iPhone „velkým“ a důležitým rokem. Je to přesně 10. výročí od představení prvního iPhonu, tehdy ještě Stevem Jobsem.

Očekává se, že iPhone 8 bude obsahovat obrazovku téměř po celé ploše, zdokonalí se kamera a přijdou nějaká další vylepšení, o kterých toho zatím mnoho nevíme. Určitě to ale bude jeden z nejdražších telefonů, jehož cena se bude pohybovat kolem 30 000 Kč.

Vylepšený MacBook Pro

foto: pixabay.com

Na podzim v roce 2016 Apple představil upravený MacBook Pro, který nahradil funkční klávesy notebooku dotykovou obrazovkou. Očekává se, že aktualizovaná verze s lepší specifikací se odhalí v červnu na WWDC.

Nový MacBook

foto: flickr.com

Společnost Bloomberg uvádí, že Apple oznámí nový MacBook na WWDC, přičemž se více zaměří na výkon namísto životnosti baterie.

Dokonce i MacBook Air může získat podporu

foto: pixabay.com

Společnost Bloomberg uvádí, že Apple „uvažoval“ o uvolnění aktualizované verze MacBook Air navzdory stárnutí tohoto modelu.

Nový iMac

foto: pixabay.com

Apple v dubnu oznámil, že v roce 2017 budou přicházet nové aplikace iMac se zaměřením na takzvané pro uživatele. Neexistuje žádný text o specifikacích nebo o datu spuštění – jen že přicházejí „tento rok“.

Třetí generace Apple Watch

foto: pixabay.com

Apple představil první hodinky v roce 2015. Po 18 měsících – v září 2016 – představil druhou verzi. Existují zprávy, že Apple plánuje představit třetí generaci už tento podzim.

4K Apple TV

foto: flickr.com

Apple údajně pracuje na obnovení televizního přijímače Apple TV s kapacitou 4K ultra-HD. Ten by mohl být představen v tomto roce, ale není jasné kdy.

Zdroj článku: businessinsider.com

Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]