0

sdílení

Toto je 6 aplikací, které používám každé ráno

Martin Bohunický / 15. listopadu 2016 / Business

Není pro mě nic těžšího než vstávání. A když se konečně přiměji rozlepit oči a otevřu e-mail, udělá se mi často špatně.

Proto jsem se rozhodl, že to změním. Že první 2 hodiny dne věnuji podstatně příjemnějším věcem. Že budu cvičit, meditovat, číst, … Správně prožité ráno ti může překopat celý den. Zde je 6 aplikací, které používám já a které ti v budování své ranní rutiny mohou pomoci.

Brain.fm

1 * iFfmfco3Yg7Btm02bwe6lwNěkteré aplikace vyžadují dlouhodobé používání, aby přinesly chtěné výsledky. To ale pro Brain.fm neplatí. V zásadě si vybereš, zda chceš zlepšit svou soustředěnost, relaxovat nebo zlepšit usínání (což tedy není funkce pro lepší ráno :) ) a do 15 – 30 minut pocítíš mega změnu.

7 Minute Workout

1 * ef0LCSF0XD9lnsAgqVgI9QCvičit pravidelně a jen trochu je mnohem lepší, než cvičit pořádně a jednou za čas. 7 Minute Workout je appka, která ti nabízí 12-krokový workout. Je to zcela jednoduché a trvá to jen 7 minut. A pokud máš trochu vyšší ambice, jednoduše si celý okruh zopakuješ vícekrát. Skvělá appká pro každého, kdo nemá moc času, ale chce zůstat ve formě.

Day One 2.0

1 * 1ENB1XG31WLZedKwcdeBjgRád si uchovávám vzpomínky a tato aplikace je k tomu jako stvořená. Zvládne fotky, 10 deníků, filtry a export do PDF. První týdny ti možná přijde zbytečná, ale čím déle ji používáš, tím více ji oceníš.

Blinkist

1 * mOQODcTysu7BjEbF81loFgKéž bych měl na knihy více času. Blinkist nabízí sumář přibližně 1000 bestsellerů, které můžeš přečíst za 15 minut. Tyto sumáře si můžeš přečíst nebo poslechnout. Ty nejpodstatnější informace tak máš koncentrované do krátké nahrávky či textu.

Streaks

1 * A4udTygV0xzSroN-owIHBwVím, jaké to je s budováním ranních návyků. Člověk to neřeší, a pak jich chce najednou implementovat 30 najednou. Streaks celou věc zjednodušuje a dovolí ti vybrat si jich jen 6. Se skvělým designem a minimalistickým provedením je to vážně skvělý pomocník.

Gyroscope

1 * ItAckObmmkCHDQsfNyuxEAUrčitě máš spoustu appek, kde si trackuješ svůj život – možná váhu, zdraví, produktivitu apod. Gyroscope je schopen všechny tyto informace vytáhnout a přehledně je zobrazit na jednom místě. Celý svůj život máš prakticky zcela pod kontrolou.

zdroj fotografií: Product Hunt, zdroj titulní fotografie: m.yokamen.cn
Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]