0

sdílení

17 nejlepších smartphonů, které si momentálně můžeš koupit

/ 17. listopadu 2016 / Zajímavosti

Letošní rok byl bohatý na novinky. Toto je výběr toho nejlepšího:

 

17. BlackBerry Passport

17
Tento unikát od týmu BlackBerry může na první pohled vypadá poměrně zvláštně, ale ukázalo se, že skalní fanoušci této značky si ho opravdu oblíbili. Klíčovým prvkem je určitě jeho neobvyklý čtvercový design.

16. BlackBerry Priv

16
Dá se říci, že model Priv představoval pro firmu BlackBerry velký krok kupředu. Místo toho, aby použili vlastní operační systém, rozhodli se, že Priv bude bude fungovat na Androidu. Může se zdát, že jde jen o další standardní androidový smartphone, avšak tato verze disponuje vysouvací klávesnicí, která se u mnoha zákazníků těší velké oblibě.

15. Moto G4

15
Moto G4 je momentálně dostupná hned ve třech odlišných modelech. Jsou jimi G4, G4 Plus a G4 Play. Verze G4 Plus má 16 megapixelovou kameru, narozdíl od klasické G4 s 13 megapixelovým fotoaparátem. Pokud si potrpíš na senzor otisků prstů, měl bys sáhnout po G4 Plus, protože je jediný z řady s tímto doplňkem.

14. Samsung Galaxy Note 5

14
Galaxy Note 5 je králem mezi chytrými telefony s velkými displeji. Podobně jako u předchozí verze mnoho lidí oceňuje stylový a komfortně velký displej.Nicméně velkým plusem je i metalicko-skleněný design.

13. ZTE Axon 7

13
Axon 7 mají na svědomí Číňané z firmy ZTE. Proč si zaslouží místo v seznamu TOP smartphonů? Určitě proto, že umí nabídnout stejné, ne-li lepší funkce než ti největší hráči na trhu, a to za cenu přibližně 5 400 Kč.

12. LG G5

12
LG G5 vyniká především jeho unikátním metalovým designem. Také nabízí tlačítko, díky kterému si můžeš jednoduše vyměnit vybitou baterii za náhradní. Nové tlačítko ti umožní i přidání různých doplňků jako je například foto čočka s možností přibližování nebo vypínací tlačítko pro lepší kontrolu.

11. LG V20

LG V20
LG V20 je skvělý v tom, že má takzvanou dvojitou obrazovku, která ti umožní přístup k nejpoužívanějším aplikacím, aniž bys ho musel odblokovat. V rukou je přímo neuvěřitelně lehký na to, jak velké jsou jeho rozměry. Rovněž potěší odnímatelný zadní kryt, díky kterému můžeš vyjmout baterii. Nabíjení probíhá výhradně prostřednictvím USB-C konektoru a podporována je i technologie rychlého nabíjení Quick Charge 3.0.

10. Moto Z

10
S Moto Z se dá opravdu vyhrát. Nabízí totiž hned několik modulů, které se k tomuto modelu dají připevnit. Moto Z proto dostane s těmito moduly novou a lepší funkcionalitu. Například můžeš na zadní stranu připevnit modul pro lepší zvuk nebo projektorový modul, díky kterému si přehraješ film na nejbližší stěně.

9. OnePlus 3

One Plus 3 smartphone
OnePlus 3 je momentálně jeden z nejlepších Android smartphonů na trhu. Metalově černá vypadá skvěle a také je příjemná na dotek. Podává obdivuhodně rychlý a plynulý výkon a zahrnuje enormních 6 GB RAM. Někomu se možná nebude líbit fakt, že nelze rozšířit úložné místo. OnePlus 3 však nabízí 64 GB, které bohatě postačí většině uživatelů.

8. iPhone SE

8
iPhone SE je v této době nejlepší volbou v nabídce smartphonů s menšími rozměry. Přichází se všemi top aplikacemi, ekosystémem, podporou a stejným výkonem jako iPhone 6S, a to za přijatelnou cenu.

7. iPhone 6S

7
iPhone 6S stále představuje dobrou volbu. Ocenit se dá nejen jeho stylový hardware, ale také spolehlivý software s nejnovějšími aktualizacemi a vymoženostmi od firmy Apple.

6. iPhone 6 Plus

66
Možná nejsi zcela ztotožněn se všemi nejnovějšími funkcemi, které iPhone 6 Plus nabízí. Pokud tě nezajímá odolnost vůči vodě a máš rád svůj „jack“, je tu pro tebe tento smartphone, který vyniká v mnoha jiných oblastech. Běží na výkonném čipu A9 a má funkce jako je 3D Touch, díky které zjistí jak tlačíš na displej a podle toho ti otevře novou vrstvu ovládacích prvků pro aplikace.

5.Google Pixel XL

5
Pixel je prvním smartphonem od firmy Google a dá se říci, že si dali záležet, a to především na hardwaru. Dostaneš elegantně vypadající hliníkový telefon se stylovou skleněnou deskou na zadní straně. Má výkonnou a energeticky úspornou Snapdragon 821, 4 GB RAM a excelentní 12,3 megapixelový fotoaparát.

4. Samsung Galaxy S7

4
Galaxy S7 je vybaven úžasnou kamerou, která porazila i tu na iPhone 7 Plus. Může se hodit i jeho odolnost vůči vodě nebo možnost přidání microSD na rozšíření paměti. Dá se s ním získat i takzvaný Samsung Pay, který pracuje téměř s jakýmkoliv platebním terminálem.

3. Samsung Galaxy S7 Edge

3
Galaxy S7 má velký 5,5 palcový displej a větší baterii, než má jeho bratr Galaxy S7 a to při zachování stejných funkcí jako je odolnost vůči vodě, možnost rozšíření kapacity s microSD a také Samsung Pay.

2. iPhone 7

6
Není pochyb, že iPhone 7 přinesl svým uživatelům ty nejlepší aplikace a skvělý ekosystém, čili podporu kterou dostanete od Apple, pokud se něco pokazí. Stejně získáš nejnovější aktualizace softwaru přímo od Apple. Také hardware dostal několik vylepšení oproti iPhonu 6S. Určitě se hodí výkonná kamera, která fotí velmi dobře i za zhoršených světelných podmínek nebo výkonnější procesor a v některých případech i nové bezdrátové AirPods.

1. iPhone 7 Plus

1
Mezi ty nejlepší se řadí i iPhone 7 Plus. Každoroční tradice vylepšování ikonického smartphonu tentokrát přinesla dvě nová barevná provedení, zvýšenou odolnost, vysoký výkon a bezproblémový chod systému. Unikátní je i dvojitý fotoaparát, avšak absence 3,5 jacka je často na škodu.

zdroj: businessinsider.com zdroj fotografií: droid-life.com zdroj titulní fotografie: androidauthority.net
Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]