0

sdílení

Tento povedený stojan dokáže proměnit Apple Watch na miniaturní Macintosh

Patrik Tarics / 14. ledna 2017 / Zajímavosti

zdroj: Homenews, Superphen, TheVerge

Snad každý pravý fanoušek mobilních technologií má doslova přeplněné šuplíky a poličky tech gadgetů všemožného druhu. Drtivá většina z nich je však naplno využita pouze při prvním odzkoušení a skutečně malé procento je používáno na dennodenní bázi. S radostí ti však představujeme zajímavý stojan, který se už jen svým povedeným designem řadí do druhé, a tedy šťastnější skupiny.

 

Pravdou je, že k využívání tohoto zajímavého zařízení musíš být vlastníkem smart hodinek Apple Watch, přičemž je podporována jejich první i druhá generace. Po funkční stránce se stojan s názvem W3 vyrobený společností Elago nijak neliší od těch ostatních. Bez problémů plní svou základní funkci a díky vyhloubení otvoru na umístění bezdrátové nabíječky dokáže hodinky i dobíjet. Zajímavé věci se však udály při navrhování designu pro tento stojan, který je skutečně jedinečný.

elago_w3_apple_watch_stand_2zdroj fotografie: TheVerge

Jde totiž o zmenšenou kopii legendárního Macintosh, který dokáže posloužit jako skvělý designový doplněk na tvůj noční stolek. Stojan je vyroben ze silikonu a k dokonalosti mu už chybí jen miniaturní klávesnice a myš. Pokud si toužíš zkrášlit svůj příbytek miniaturní legendou mezi osobními počítači, tak následuj oficiální stránky výrobce, kde si ho můžeš objednat v přepočtu za cca 380 Kč.

elago-w3-stand-for-apple-watch-2
zdroj fotografie: Superphen

 

zdroj: fonyzciny.startitup.sk 
Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]