Tento měsíční Startup Grind se bude nést ve znamení e-commerce

Zuzana Kotuliaková / 18. května 2017 / Z Česka

zdroj: archív Startup Grind

Startup Grind Prague v rámci Týdne Inovací organizuje event se Simonou Kijonkovou, která je jednou z mála aktivních žen v českém e-commerce byznysu. Je zakladatelkou společnosti Zásilkovna.cz, prostřednictvím které pomáhá více než 13,000 eshopům vybudovat si logistiku na míru.

Startup Grind je světový koncept pocházející ze Silicon Valley založený na rozhovorech s úspěšnými lidmi z podnikatelské sféry. Cílem je aktivně vzdělávat, inspirovat a propojovat lokální komunitu podnikatelů, inovátorů a investorů. Poslední event s Boženou Řežáb se nesl ve velmi uvolněné atmosféře, kde Božena popsala svoji cestu od původní ambice studovat medicínu, práci pro Ogilvy, Bezrealitky.cz a YouTube až po současný projekt GAMEE. Nejdůležitějším faktorem pro úspěch je podle ní oprvdu chtít něco dělat a nevzdávat se. Fotky z eventu najdete na Facebook Startup Grind Prague.

foto: archív Startup Grind

Tématem dalšího Startup Grind bude příběh Simony Kijonkové, která vybudovala Zásilkovnu.cz na úspěšnou, mezinárodní společnost prakticky bez předchozí zkušenosti z logistického byznysu. Akce je součástí Týdne Inovací a Female Founders month iniciativy, v rámcí které Startup Grind po celým světě přivítá úspěšné podnikatelky. Startup Grind Prague se Simonou Kijonkovou se uskuteční již 24. května 2017 od 18:30 v coworkingovém prostoru SVĚT-HUB.

Simona Kijonková, je zakladatelkou společnosti Zasilkovna.cz, která v současnosti dodává logistický řešení pro více než 13,000 eshopů a dosáhla ročního obratu kolem 200 milionu korun. V roce 2015 byla zařazena mezi Top 25 českých žen v byznysu a v roce 2016 mezi 75 nejvlivnějších žen Česka podle magazínu Forbes. Simona je taky aktivní angel investorkou v několika startupech.

foto: archív Startup Grind

Jestli Vás zajímá, jak vznikl nápad na založení Zasilkovny.cz, co bylo klíčem k rychlému růstu a podle čeho si Simona vybírá své investice, přijďte se podívat na rozhovor, kde budete mít možnost i na vlastní otázky. Diskuse potrvá přibližně hodinu a po jejím konci bude prostor pro networking. Na jednoho z účastníků čeká vstupenka na Startup Summit, který se koná na podzim 2017 v Praze.

Registrovat se můžete ZDE. Součástí vstupenky je welcome drink a malé občerstvení.

Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]