0

sdílení

Téměř bezokrajový displej Samsungu Galaxy S8 v zapnutém stavu na první fotografii. Vypadá fenomenálně!

Patrik Tarics / 15. února 2017 / Zajímavosti

Továrny jihokorejské společnosti Samsung jsou v této chvíli vytížené na plné obrátky, přičemž se všichni její zaměstnanci soustředí na jediný cíl, kterým je vytvoření dostatečného množství zásob připravovaného Samsung Galaxy S8. Ten přijde ve více barevných provedeních, ke kterým se má nově přidat i jedno netradiční.

 

V dobách, kdy o problémech spojených s phabletem Galaxy Note 7 nebylo ani vidu ani slechu, jsme mohli obdivovat zajímavé modro-zlaté barevné provedení, které se doslova vymykalo ze všech dříve zavedených principů. Tato barevná verze si našla nemalé procento podporovatelů a mnozí z nich se strachovali o to, že nic podobně netradičního od Samsungu v dohledné době neuvidíme. Opak je však pravdou a připravovaná vlajková loď spadající pod modelovou řadu Galaxy S bude pravděpodobně také dostupná ve verzi, která je zřejmě inspirována právě výše zmíněnou Note 7.

Samsung Galaxy S8zdroj fotografie: MyDrivers

Bleděmodrou barvu však u novějšího přístroje nahradí barva fialová, která novince rozhodně sluší. Pravdou ale je, že tato barva se na smartphony konkurenčních výrobců již v minulosti dostala, mohli jsme v ní vidět několik zařízení od Sony.

Samsung Galaxy S8
zdroj fotografie: MyDrivers

Nejnovější fotografie jsou stejně exkluzivní i z hlediska displeje, jelikož ten je konečně možné shlédnout i v zapnutém stavu. Pokud bychom to měli shrnout jedním slovem, Samsung Galaxy S8 vypadá vskutku fenomenálně a gigant by tímto mohl opět posunout své designové mistrovství na novou úroveň. V případě, že podle tebe byl model S7 Edge strop jihokorejských designérů, tak nyní se nyní ukázali ještě v lepším světle.

zdroj fotografie: Mobile.IT168

 

zdroj: fontech.startitup.sk
Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]