Tato mikina je měkkým snem každého cestovatele

Klaudia Pakosová / 16. března 2017 / Zajímavosti

zdroj: youtube.com

Patříš k lidem, kteří jsou neustále na cestách? Ať už cestuješ hodiny ve vlaku do školy, nebo v letadle do tvé oblíbené destinace, tento vynález musíš rozhodně mít!

Možná během cestování používáš jako opěrku pod hlavu srolovaný svetr nebo si nosíš vlastní polštář. Upřímně si ale řekněme, že ten svetr věru není velmi pohodlný a polštář se ti nosit nechce. Americká společnost Aros však přišla na trh s must-have každého cestovatele.

zdroj: Instagram / @aroslive

Jde o mikinu s kapucí. Módní kousek, který se i díky své oblíbenosti mezi streetstylovými hvězdami stal jistou klasikou. Mikina, o níž je řeč, se na první pohled neliší od těch, které máš doma ve skříni. Nicméně tato spící vychytávka je nejen módním kouskem, ale plní i praktickou funkci, což se dnes jen tak nevidí. V kapuci je zabudovaná nafukovací membrána, která se dokáže proměnit na polštář.

zdroj: Instagram / @aroslive

Jednoduše, když to na tebe během cestování přijde, začnou ti padat oči, hlavou začneš házet do boků, svou mikinu si nafoukneš. Vznikne tak nenápadný polštářek, který ti zajistí měkkou oporu z každé strany. Po zdřímnutí se vzduch z kapuce může snadno vyfouknout a mikina tak získá znovu svůj obyčejný vzhled. Nafukovací část je vyjímatelná, takže se nemusíš bát praní v pračce.

Aros ti slibuje, že díky jejich mikině na dlouhých cestách už nebudeš nikdy unavený. Podívej se, jak tato zázračná mikina funguje:

Zdroj: huffingtonpost.com

Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]