Takto si představuje nový model Škoda KodiaQ Coupé uznávaný ruský designér

Miroslav Lukáč / 14. května 2017 / Auto

zdroj: xtomi.blogspot.com/xtomidesign

Známý a populární ruský ilustrátor nedávno představil návrh plánovaného modelu s označením Škoda KodiaQ Coupé nebo RS, jak bývá u sportovnějších verzí zvykem. Po odhalení svého návrhu se mezi širokou veřejností setkal s vysokou popularitou, a podle obrázků se není čemu divit.

Automobilka ze skupiny Volkswagen Group z Mladé Boleslavi plánuje v nejbližším období rozšířit portfolio nabízených SUV modelů. Před nedávnem se na veřejnost dostaly první obrázky nástupce modelu Škoda Yeti, který ponese název Karoq. Tématem číslo 1 je však v současnosti zmíněný KodiaQ a diskuse o tom, jakých dalších podob tohoto modelu se v budoucnu dočkáme.

Ruský designér a ilustrátor, který si říká X-Tomi Design, nám představuje svoji vizualizaci možného modelu KodiaQ Coupé, resp. RS. Zkosená střecha, velká kola a doufejme, že výkonnější motor, než u klasického modelu je to, co bychom si od Škody opravdu přáli. Model by měl patřit do stejného segmentu a svádět tvrdý konkurenční boj s modely jako BMW X4 nebo Mercedes-Benz GLC Coupé. Největší výhodou by měla být nižší cena, čímž by se KodiaQ Coupé stal nejdostupnějším modelem v tomto segmentu.

Návrh modelu Škoda KodiaQ Coupé

zdroj: driversmagazine.com/xtomidesign

Návrh modelu Škoda KodiaQ RS

zdroj: driversmagazine.com/xtomidesign

Už v současnosti existuje řada indikátorů, že Škoda opravdu plánuje představit model tohoto typu. Mezitím se však dočkáme elektrického modelu SUV, elektromobilu budoucnosti Vision E a mnohých jiných překvapení, které Škoda plánuje.

 

zdroj:  topgear.com

Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]