0

sdílení

Super vily, ve kterých můžeš i s partou bydlet za pár drobných

Linda Cebrová / 27. prosince 2016 / Zajímavosti

Plánuješ cestovat ve velkém stylu, ale za přijatelný budget? Ve Francii, Portugalsku nebo USA si můžeš udělat královskou dovolenou. Stačí spojit peněženky s přáteli nebo rodinou a budete moci za cenu jedné noci v běžném hotelu bydlet ve vile s bazénem a mini lednicemi.

 

Při výběru ubytování na cestách se nemusíš omezovat pouze na nabídku hostelů, hotelů a Airbnb. USA, ale i Evropa nabízejí pár  neobyčejných domů, které jsou stvořené na okupaci velkou partou. Zažít alespoň jeden prodloužený víkend v jednom z nich je zážitek, který se vyplatí zažít alespoň jednou za život.

Níže uvedené ceny jsou rozděleny podle celkové kapacity lidí, kteří mohou v dané nemovitosti přenocovat. Pokud si to dobře zmenežujete, můžete se dostat na velmi zajímavé ceny i bez toho, abyste naplnili celkovou kapacitu.

Beaver Mountain Lodge v Utahu

1

10 koupelen, 12 obývacích místností plus pozemek o rozloze 40 akrů . V tomto dvoupatrovém domě najdeš basketbalové i tenisové hřiště, venkovní plavecký bazén a zahrada může posloužit jako golfové hřiště. Pokud se ti nebude chtít chodit po schodech, nevadí, je tam skluzavka.

Kapacita : 64 lidí

Cena: $ 11 osoba / noc

11
111

Blue Ridge Mountains v Severní Karolíně

bluTento super dům je obklopen divokou přírodou a je v blízkosti několika vodopádů . Nicméně dát zabrat může i procházka po pozemku, který má více než 400 akrů. K výbavě domu patří několik kuchyní, domácí kinosál, knihovna s kulečníkem ale i vlastní lázně.

Kapacita: 40 lidí

Cena: $ 37 osoba / noc

blu2

Mansion Belle Oasis v Las Vegas

vegasLas Vegas je vždy dobrý nápad. Perfektní vila pro partu lidí, hledajících soukromé párty místo ve městě neomezených možností . V případě potřeby se do garáže vejde kolem 30 aut . Vnitřek domu je elegantní a zároveň moderní . Najdeš zde hernu, bazény, jacuzzi a několik obrazovek na hraní her nebo profesionální stůl na poker.

Kapacita : 32 lidí

Cena: $ 42 osoba / noc

vegasss

 Mansion In The Sky  v Tennessee

skyPokud preferuješ chaty a dřevěné domy určitě se ti tu zalíbí. Panoramatická třípatrová vila o rozloze 7200 m2 nabízí krásné výhledy na štíty hor, protože je vzdálena jen 10 minut od národního parku Smoky Mountains . Na blízkou je město Gatlinburg, kde se dá výhodně nakupovat. Je zde i jacuzzi, herna a útulná kinosál.

Kapacita: 40 lidí

Cena: $ 31 osoba / noc

Sky1

Breckenridge  v Coloradu

colVýhled na hory z každé místnosti. Dům, ve kterém se dají naplno užít zimní, ale i letní prázdniny. Mohl by to být tvůj vlastní mini resort. V létě si užiješ jízdu na koních po okolních lesích, turistiku nebo golf. V zimě je na blízku prestižní lyžařské středisko a bobová dráha.

Kapacita: 30 lidí

Cena : $ 50 osoba / noc

COL2

The Château de la Canière  ve Francii

fV tomto paláci se budeš cítit, jak by ses vrátili do minulosti (ale do té královské). Nemovitost stvořená na princeznovskou svatbu nebo pohodový víkend s přáteli. V této vile si užiješ Francie i přesto, že Eiffelovku vůbec nenavštívíš. Najdeš zde 26 místností, bar, tenisový kurt a mnoho dalších překvapení.

Kapacita : 60 lidí

Cena: 28 € osoba / noc

FFVII

Grandola Villa  v Portugalsku

2jPlážová vila s moderním designem a jen 200 metrů od moře . V Portugalsku přitom můžeš najít ty nejkrásnější písečné pláže a zátoky, takže nemusíš cestovat až do dalekého Thajska. „All-white“ interiér může být na první pohled výzva, ale velká zahrada s palmami a bazénem stojí za prozkoumání.

Kapacita: 32 lidí

Cena: $ 36 osoba / noc

2jj
zdroj: simplemost.com zdroj všech fotografií: pinterest.com
Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]