0

sdílení

Super aplikace pro cestovatele

Michaela Líšková / 4. února 2017 / Zajímavosti

zdroj: favim.com

Chystáš se na daleké cesty či na obchodní schůzky, dovolenou nebo krátký trip? Tyto appky jsou rozhodně něco, co ti usnadní nejen plánování, ale i samotný pobyt. Zkrátka jsou MUST HAVE.

 

Mobilní aplikace jsou každodenní součástí našich životů. Pomáhají nám, baví nás a mnohdy jsou věci díky nim jednodušší. To vše platí i v případě těchto skvělých aplikací, které jsou MUST HAVE pro všechny cestovatele. Život může být přece mnohem jednodušší a plánování může být ještě větší zábava.

Destinations na Google

Objevuj města a rezervuj si lety s Googlem.

1-fMaD7rsxSLRyc5UEHJ9Q6w

Google je stále více a více inteligentní. Pokud plánuješ výlet přes svůj mobilní telefon, stačí ti zadat kontinent či stát, který chceš navštívit, k tomu přidáš slovo „destination“ a Google ti automaticky nabídne seznamy míst, která budou korespondovat s tvými zálibami. Dokonce se můžeš vyhnout přeplněným místům nebo špatnému počasí. Přímo přes Google můžeš také bookovat lety či hotely.

Quest Organizer

S touto aplikací můžeš na své další cestě ušetřit.

1-QaDxkCQ4qejPNDSt7OL8Bw

Občas může být opravdu únavné naplánovat výlet, který obsahuje řadu míst, která chceš navštívit. Tato aplikace je jako stvořená právě na plánování tzv. multi-destination tripů, takže si můžeš užít návštěvu všech míst, která tě lákají. Aplikace ti pomůže najít volné mezipřistání, ale i najít ty nejvýhodnější ceny.

Tripnary

Najdi ta nejlepší místa, která vyhovují tvému ​​rozpočtu.

1-vfql3UJZdDMLSCuVatDFiA

Super jednoduchá aplikace. Zadej slovo, které hledáš (ať už letní dovolenou, zimní výlet, domácí party) a rovněž cenu, kterou jsi ochoten zaplatit. Hledáš-li v dostatečném předstihu, pokaždé, když se sníží cena tvého vysněného itineráře, dostaneš upozornění. Skvělá aplikace pro všechny, kteří chtějí cestovat levně a zároveň se dokáží časově přizpůsobit.

Travo

Inteligentní plánování výletů pro všechny obchodníky.

1-Cso9gsHjSpWNOhGiKv0qAw

Travo je aplikace, která pomůže všem, kteří chtějí ušetřit čas a energii plánováním tripů za byznysem. Na rozdíl od aplikací a stránek, které se zaměřují na nejnižší ceny, Travo se soustředí na to, aby tě na místo určení dostala včas (ale také za výhodnou cenu).

Nomad List Collections

Seznamy těch nejlepších míst na bydlení a cestování.

1-UwwtlSGCHEBnIvLbri7kqg

Skvělé místo, kde najdeš ta nejlepší místa pro práci i zábavu. Vše můžeš prohlížet v kategoriích, např. jaká asijská města jsou nejlepší na život, ta nejbezpečnější místa pro sólo cestovatelky, nejlepší místa k zahájení startupu a další. Toto je zkrátka appka, kterou si zamiluješ.

Airbnb Live There

Nenavštěvuj. Žij tam.

1-UgLqJJ9NnESPZ0ybdkB6hA

Určitě už znáš skvělou stránku Airbnb (velmi oblíbenou nejen mezi cestovateli). Ta nyní přichází s vylepšenou appkou, která ti pomůže s hledáním něčeho tichého, stejně jako pulsujícího životem, bez ohledu na to, zda chceš malý bungalov nebo rovnou celý zámek. Také obsahuje průvodce, takže najdeš jídlo, pití a zábavu rychleji než kdykoliv předtím.

Grabr

Skvělý způsob nákupů a doručování zboží.

1 - HXNZeIEorBi_jEoY7MkQA

Pokud se chystáš cestovat, kromě utrácení můžeš trochu i vydělat, ne? Tato aplikace působí jako zásilková služba. S tím, že doručovatelem jsi ty. Nebo kdokoli jiný. Například jsi v New Yorku a chystáš se domů přes Londýn s tím, že máš dostatek času na přestup, a někde v Londýně sis vyhlédl v NYC nejnovější tenisky. Koupíš a dostaneš zaplaceno i za doručení.

Overnight

Rezervuj si pobyt u domácích na poslední chvíli.

1-q7mxLFBBVfn8KdfpBveP5g

Aplikace, která se specializuje na bookování na poslední chvíli. Hledáš místo, kde bys rád strávil noc a hostitelé se rozhodnou, že u nich můžeš zůstat. Jednoduché. Účinné.

Plane

Spoj se lidmi na nových místech.

1-iCHyjyKP1oar9wtRKNFdgg

Skvělá aplikace, která slouží k prolomení ledů. Kdekoliv a kdykoliv. Zadáš otázku a ostatní uživatelé ti na ni odpoví. Například, když chceš jít do restaurace někde na Floridě je toto skvělý způsob, jak najít někoho, kdo se k tobě přidá. Poznávej svět a zároveň i lidi v něm.

Outsite

Coworking / bydlení na úžasných místech.

1-rLMJEwCveeYIcirBcBWVJw

Dokonalá aplikace pro stále rostoucí komunitu podnikatelů nebo digitálních nomádů, které už hotelové pokoje nebaví. Zda chceš jít surfovat, projet se na kole po okolí nebo si najít nějaké klidné a tiché místo na práci, tato aplikace ti pomůže najít přesně to, co hledáš.

Party With a Local 2.0

Protože párty s domácími je vždy (nej) lepší.

1-kYnHDxcfac80bDUfYRuscQ

Pokud jsi noční živel, miluješ bary a poznávání nových lidí, tato aplikace byla stvořena přímo pro tebe. Stačí, když si vytvoříš profil a začneš hledat lidi v místech, kam se chystáš vycestovat. Pak už jen dohodnout detaily setkání a připravit se na skvělé dobrodružství.

Roam

První aplikace na celosvětové (spolu) bydlení.

1-SWN8S4JXjVFc4SG2LFflPA

Za 500 dolarů týdně (neboli cca 12 tisíc korun) můžeš bydlet v jakémkoli prostoru, který ti Roam nabízí. Je na tobě, kdy přijdeš a odejdeš, ať už měsíčně nebo týdně. Každý z pokojů obsahuje: Soukromý pokoj s koupelnou, samozřejmě vodu, elektřinu, coworkingový prostor a flexibilitu. Pozor, toto bude vysoce návykové.

Freebird

Přebookuj si zrušené nebo zpožděné lety jakékoli společnosti.

1-9hruXjzhSV1cDFNb-TosZQ

Co je horší, než když přijedeš na letiště a zjistíš, že tvůj let byl zrušen? Ale ty i přesto musíš dorazit na místo určení, protože máš obchodní setkání, začínáš pracovat, jedeš na dovolenou nebo podobně. A teď pozor, Freebird ti pomůže přebookovat zrušené lety, bez poplatků.

Pana

Cestovní recepce k tvým službám.

1-SBB9fYRwXV-XSXXmRJPJYw

Tato aplikace dělá všechno. Monitoruje lety a informuje tě o cenách. Rovněž nabízí možnost rezervovat hotel přímo přes aplikaci a když je čas vyrazit, můžeš si být jistý, že je vše vyřízeno a o všechno je postaráno.

Sygic

Navigace, která tě dostane do cíle.

Sygic com

Úžasný projekt šikovných Slováků, který nejenže prorazil za hranice, ale je uznávaný celosvětově. Sygic tě dostane na místo, kam potřebuješ, rychle a jednoduše. Co to ​​je? Zkrátka navigace. Takže kdekoli se nacházíš a kamkoli máš namířeno, můžeš si být jistý, že Sygic tě tam dostane a ve světě se neztratíš.

Skypicker

Najdi skryté ceny letenek.

hundredspires cz

Češi se také činili a přišli se šikovnou stránkou, která díky jedinečné technologii vyhledá tu nejlepší trasu a nabídne ti tak někdy i o 40 – 90% levnější let. To je docela slušné, takže zapni a zkus se trochu podívat, jestli nenajdeš to, co hledáš. Chytrý nápad, který ocení mnozí.

Bonus: Boom

Nadzvukové dopravní letadlo, které tě dostane z New Yorku do Londýna za 3 a půl hodiny.

1-8PxH-Uyh09XLCqut9URJbg

Dříve, než začneš být celý bez sebe, musím ti říct, že toto letadlo ZATÍM neexistuje. Podotýkám – zatím. Už se pracuje na jeho prototypu a je možné, že první zkušební jízda se podaří někdy v průběhu příštího roku. Pokud se to podaří, let ze San Francisca do Tokya by mohl trvat neuvěřitelné 4 a půl hodiny.

Připrav se na Mach 2.2, který bude 2,6x rychlejší než kterákoli jiná aerolinka. Pokud tě zajímá cena, ta bude údajně stejná jako business třída. Do tohoto projektu vkládají mnozí velké naděje. Ale je třeba zmínit i to, že tento projekt není jen nesplněný sen, ale skutečná možnost. Už na něm pracuje tým profíků z různých oblastí, takže věříme, že brzy přivítáme nová letadla.

zdroj a fotografie: medium.com , zdroj titulní fotografie: favim.com
Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]