0

sdílení

Sunda Tent – tuto vychytávku si na cestách zamiluje úplně každý

/ 21. října 2016 / Zajímavosti

Zkušení milovníci přírody a trampové vědí, jak důležité je campingové vybavení, které je skladné a zároveň nic neváží. Proto každý určitě ocení vybavení na cesty – Sunda Tent – ultra lehké přístřeší, ze kterého si můžeš postavit stan nebo houpací síť.

Sunda Tent je praktické vybavení na cesty, které ocení zajisté každý tramp. Konec tahání stanů a zdlouhavé zatloukání kolíků – Sunda Tend je nejenom lehký, ale také velice flexibilní. Může být postaven prakticky kdekoliv. Je už jen na tobě, zda ho využiješ jako stan či houpací síť.

sunda-tent-hammock-by-kammock-2-1020x610sunda-tent-hammock-by-kammock-3-1020x610

Pokud zvolíš variantu stanu, nemusíš se bát o své pohodlí a nemusíš si dělat starost s prostorem. Pohodlně se zde vyspí dvě osoby a dokonce se k nim vejde i domácí mazlíček. Pokud budeš tento „příbytek“ obývat sám, poskytne ti k dispozici i dostatek místa pro tvé věci. Nehledě na to, že si tento stan můžeš v mžiku přeměnit na houpací síť.

sunda-tent-hammock-by-kammock-4-1020x610

Tvůrci tohoto projektu vycházeli z průzkumu, kdy zjišťovali, jaké jsou nejdůležitější vlastnosti stanu. Došli k závěru, že uživatelé nejvíce oceňují všestrannost, trvanlivost a co si budeme povídat, komfortnost. Důležité bylo tedy vytvořit takový produkt, který je schopný se přizpůsobit potřebám majitele v jakémkoliv prostředí a zajistit mu dostatečné pohodlí, prakticky kdekoliv, kde se rozhodne si zřídit tábor. Tuto vychytávku rozhodně využiješ při svých cestách, ač už v kempech, na pláži, v horách, u vody nebo třeba jen doma na zahradě. Na noc si můžeš Sunda Tent postavit jako stan na přespání, přes den si z něj během chvíli můžeš vytvořit houpací síť.

sunda-tent-hammock-by-kammock-7-1020x610sunda-tent-hammock-by-kammock-5-1020x610

Najdeš zde i postranní kapsy, které slouží jako úložný prostor, které jsou přístupné i v modelu houpací sítě, takže si máš kam dát mobil, klíče, časopisy atd.

sunda-tent-hammock-by-kammock-6-1020x610

Sunda Tent byl navržen s co největší pečlivostí a je proveden v co největší kvalitě. Je také vysoce odolný proti odření či roztržení. Tvůrci jsou kvalitou svého produktu tak přesvědčení, že nabízejí doživotní záruku.

S tímto nápadem se můžeš setkat na Kickstarteru, kde tento projekt podporuje 845 lidí.

 

Zdroj článku a fotografií: inhabitat.com

 

Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]