0

sdílení

Stěhování s touto appkou bude zábava

/ 28. dubna 2016 / Startupy

Mobilní aplikace vládnou dnešní době. Pokud si chceš zavolat taxi, objednat jídlo, zaplatit účet…sáhneš po mobilu. Ulehčí ti to život, ušetří čas. Všichni to dobře známe.

 

Stále více a více odvětví se snaží kráčet s dobou a svůj byznys transformovat do mobilních aplikací. Jednou z takových oblastí je stěhování. Skvělá appka, která ti usnadní tuto otravnou aktivitu, je Teleportoo.

Momentálně i já řeším dilema stěhování, a když jsem si představila, jak budu hromadu věcí přenášet, vůbec jsem nebyla nadšená. Objevení aplikace Teleportoo přišlo v ten pravý čas.

Pokud potřebuješ teleportovat nábytek z obchodu nebo z bazaru či z IKEA, určitě ti tato novinka přijde vhod. Funguje podobně jako známý Uber. Nejprve vybereš přesný typ činnosti, který potřebuješ a zadáš poptávku.

iphonefoto: teleportoo.cz

A už ti zbývá jen počkat, který stěhovák se ti ozve se svou nabídkou a pomůže ti. Stěhováci jsou tu pro tebe kdykoliv potřebuješ. Cenu budeš vědět dopředu, takže se nemusíš bát nepříjmného zážitku při placení. Navíc platit můžeš tak kartou i v hotovosti. Při každém teleporťákovi se ti zobrazí i jeho hodnocení. Ty si můžeš vybrat toho nejlepšího z nejlepších. O své věci se nemusíš bát. Každý doručovatel je překontrolován výpisem z rejstříku trestů. Projde výběrovým pohovorem, je vyškolen a po každé zakázce je ohodnocen.

A pokud si chceš něco přivydělat Teleportoo je tak= cesta. Výhodou je, že pracuješ tehdy, kdy chceš ty. Zakázku si vybíráš sám. A provize jsou minimální.

545261453818518afoto: prahanadlani.cz

Tak a stěhování již od teď nemusí být noční můra.

“Stěhování, které mohlo být otrava, jim trvalo 20 minut. Profesionální, rychlý přístup. Jsem naprosto spokojen. Skvělá volba, “ tvrdí zákazník Robert.

zdroj titulní foto: sheknows.com, zdroj: teleportoo.cz
Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]