Společnost Juicero přiznala, že její produkt je zcela zbytečný. Vrací lidem peníze

Rudolf Nečas / 29. dubna 2017 / Business

zdroj: youtube.com/pexels.com

Lidé zjistili, že odšťavovač za 400 dolarů je úplná blbost.

Juicero během příštích 30 dnů všem svým zákazníkům nabízí možnost vrácení odšťavňovače za plnou částku. Nabídka platí i pro ty, kteří si odšťavovač koupili už na začátku prodeje, což je přibližně rok zpět. Nabídka přichází poté, co agentura Bloomberg zveřejnila článek, v němž poznamenali, že balíky předem nařezaného ovoce a zeleniny, z nichž měl velmi drahý odšťavovač vytlačovat šťávu, netřeba ani dát do odšťavňovače. Šťáva se z nich totiž dá vymačkat i rukama.

Juicero byl vždy spíše jen rozmarem pro zbohatlíky, kdo také potřebuje takto drahý odšťavňovač s připojením na wifi. A fakt, že ho nepotřebuješ ani pro výrobu šťávy, z něj dělá naprostou zbytečnost. CEO Juicero, Jeff Dunn, který je v této pozici od listopadu, přidal na stránku Medium „obhajobu“ pro svůj produkt, kde říká, že „hodnota Juicero spočívá v něčem víc, než jen ve sklenici za studena lisované šťávy. Mnohem více.“

Ve svých tvrzeních zmiňuje dva scénáře, při kterých oceníš, že máš odšťavovač od Juicero. V prvním jde o pití šťávy a ve druhém jde o to, že někdo dostane notifikaci, která mu připomene, aby pil šťávu ještě před tím, než balíku ovoce skončí trvanlivost. Říká také, jak jen odšťavňovač spolu s balíky ovoce dokáže poskytnout ten skutečný zážitek z odšťavňování.

Aby Dunn dokázal, že Juicero neprodává pouze balíky šťávy, ale opravdu v nich najdeš zeleninu a ovoce, natočil video, ve kterém ukazuje, jak to vypadá, když balík otevřeš. Je jasné, že CEO se bude snažit obhájit produkt společnosti a přesvědčit všechny, jak je skvělý. Zda se mu to podařilo můžeš posoudit sám.

zdroj: theverge.com

Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]