0

sdílení

Společnost Good Game Global pořádá charitativní akci pro ajťáky

/ 25. října 2016 / Startupy

Již 26. listopadu letošního roku se uskuteční charitativní turnaj, během něhož poměří síly odborníci z různých IT firem. Ti si během online klání procvičí reflexy a svojí účastí přispějí na dobrou věc.

 

Akci pořádá společnost Good Game Global, jejíž cílem je vytvořit mezinárodní síť turnajů, na kterých budou moci zaměstnanci z řad IT firem a startupů potkat své kolegy, společně se vydovádět u hraní her a zároveň pomoci těm, kteří to potřebují. Po úspěšném premiérovém turnaji v chorvatském Záhřebu se turnaj uskuteční také v pražské budově společnosti Microsoft, která sídlí na adrese Vyskočilova 1561/4a, Praha 4.

587593

V rámci turnaje proti sobě nastoupí 16 týmů, které se utkají v celosvětově nejhranější akční hře Counter-Strike: Global Offensive z dílny uznávaných vývojářů z Valve, kterou momentálně hrají statisíce hráčů z celého světa a na STEAMu patří již léta mezi nejhranější hry vůbec.

Jak již bylo řečeno, turnaj se uskuteční 26. listopadu letošního roku, přičemž podmínkou je registrace, kterou zahrnuje vstupné 25 tisíc korun. Každý tým bude složen z 5 hráčů a 1 náhradníka, přičemž splněním podmínek tým získá dalších 10 vstupenek pro své kolegy a vlastní týmové dresy. Na atraktivitě celé akce přidá živý online přenos, který bude dle předpokladů sledovat až 10 tisíc diváků. O atraktivní zábavu plnou adrenalinu tak nouze nebude.

V rámci charitativního turnaje se tak všichni zúčastnění dobře pobaví a navíc získají skvělý pocit z toho, že 50 % vybrané finanční částky poputuje na herní vybavení dětských nemocnic. Pokud se tedy chcete dobře pobavit, potkat zajímavé lidi a přispět na dobrou věc, registrujte svůj tým a vyhrajte pohár. Tomu se říká kvalitní networking. Co myslíte?

 

zdroj informací: tisková zpráva, zdroj úvodního obrázku: , zdroj obrázku v článku: alphacoders.com
Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]