0

sdílení

Šéf Samsungu oficiálně potvrdil příchod modelu Note 8. Bude bezpečnější, lepší a mnohem inovativnější

Matúš Mitro / 26. ledna 2017 / Business

zdroj: Android Central

Téměř každý už určitě slyšel o nechvalně slavném osudu loňského Samsungu Galaxy Note 7. Ten měl velké šance na úspěch, dokud se však nestaly události, které ho svrhly ze scény. Výrobce celou situací samozřejmě nadšený nebyl a začal ihned stahovat celou Note linii smartphonů z trhu s tím, že nové modely již nepřinese.

 

Po pár měsících se však situace rapidně mění a možná ještě letos uvidíme nový Note 8. Už uplynulo několik měsíců od toho, co Samsung z trhu začal stahovat model Note 7 a nedávno vydal i oficiální prohlášení, ve kterém objasňuje přesné příčiny výbuchů baterií. Po výrocích, které měly celou Note linii nadobro pohřbít, nicméně šéf Samsungu, D. J. Koh, změnil názor a oficiálně potvrdil příchod následovníka, který bude mnohem lepší ve všech možných směrech.

samsung-galaxy-note-7-AA-zdroj fotografie: Android Authority

Přinesu zpět lepší, bezpečnější a mnohem inovativnější Samsung Galaxy Note 8!“  D. J. Koh.

D. J.Koh stojí i za zrodem oblíbeného pera S-Pen, které se stalo neodmyslitelnou součástí všech Note smartphonů a i to je jeden z důvodů, proč chce šéf Samsungu pokračovat ve výrobě. Loňský incident s Note 7 bude sice nezapomenutelnou chybou výrobce, ale i přes ni je na světě stále velké množství fanoušků, kteří netrpělivě doufají ve zrod nástupce. To by se jim mohlo splnit již na podzim tohoto roku.

 

galaxy-note-7-oficiálně-7zdroj fotografie: Android Central

Podle Tima Baxtera, šéfa společnosti v USA, mají mnozí majitelé modelů Note 4 a Note 5 při výběru jasno a za své další zařízení by si jednoznačně zvolili novinku z Note linie, což je o důvod víc, přinést Note 8 k životu. Je také opravdu skvělé vidět, že i po tak velkém fiasku to s touto oblíbenou rodinou smartphonů Samsung vůbec nevzdává. Koneckonců, nový iPhone 8 bude potřebovat velmi silného konkurenta.

 

zdroj: fonyzciny.startitup.sk 
Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]