0

sdílení

S tímto domkem na kolečkách musí být cestování jedna radost

/ 10. října 2016 / Zajímavosti

Rád cestuješ, ale představa nocování pod stanem či v nepohodlných chatičkách je pro tebe noční můrou? Chceš vyrazit na cesty, aniž bys musel řešit, kam složíš na noc hlavu? Pokud ano, je ESCAPE Vintage to pravé pro tebe.

 

Tento domek na kolečkách ti zaručí dokonalý komfort a pohodlí ať se vydáš kamkoliv. Někomu se může zdát domek v hodnotě 50 000 dolarů (cca 1 205 tis) o velikosti průměrného parkovacího místa jako zbytečně vyhozené peníze, pro někoho to může znamenat dobrodružství spojené s cestováním.

escape-vintage-by-escape-homes-6-1020x610

 

escape-vintage-by-escape-homes-5-1020x610

Pohodlí a přepych při cestování ti zaručí nové domy na kolečkách ESCAPE Vintage – ručně vyráběné, pohyblivé domy, které svým vzhledem připomínají malou dřevěnou chaloupku. S tímto domkem už nemusíš řešit žádné rezervace. Stačí sednout za volant a jet, kam si vzpomeneš. Kde strávíš noc je už jen na tobě.

escape-vintage-by-escape-homes-3-1020x610

 

escape-vintage-by-escape-homes-7-1020x610

Nenech se odradit malým prostorem, který činní 315 metrů čtverečních. Nachází se zde vše, co ti zaručí naprostý komfort. Najdeš zde ložnici, kuchyň, jídelní kout, koupelnu a dokonce i obývák. Cílovou skupinou je prakticky kdokoliv, kdo má rád cestování. Escape Vintage mohou využívat všechny věkové kategorie při cestách. Pohodlí a komfort během cestování ocení určitě důchodci, spisovatelé a umělci, kteří mohou získat během svých cest dostatečné množství inspirací či si tento pohyblivý domek můžeš postavit na zahrádku. Na své si přijde určitě každý.

escape-vintage-by-escape-homes-8-1020x610escape-vintage-by-escape-homes-1-1020x610

Tento malý domek na kolech je uzpůsoben tak, aby docházelo k minimální spotřebě energie. Nehrozí ti zde ani vedro ani chlad. Celý interiér je proveden cedrovém dřevě. Co tě naprosto okouzlí je ložnice v prvním patře, která zaručuje naprosto úchvatný výhled do okolí.

Ceny takovéhoto domku se začínají pohybovat kolem 60 000 dolarů (cca 1 400 tis.). Záleží na tom, jaké vybavení si kupující vyberou. ESCAPE Vintage je na zakázku hotový do 90 dní.

 

Zdroj článku a fotografií: inhabitat.com

Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]