0

sdílení

S Nanodegree od Udacity získáš znalosti o práci, kterou ti bude každý závidět

Linda Cebrová / 3. října 2016 / Tools a Produktivita

Dosáhni znalostí, které potřebuješ k získání vysněné práce.

 

Zdá se ti tvůj životopis nudný a ničím výjimečný? Pak bys měl uvažovat o nové příležitosti, kterou ti nabízí světoznámá online univerzita Udacity. Ta má nejnověji v nabídce vzdělávací programy v těch nejmodernějších oborech. Vůbec přitom nevadí, že neumíš programovat nebo ani netušíš, co je to operační systém. Tyto online kurzy jsou navrženy tak, aby si na své přišel úplný začátečník, ale i zkušený vývojář.

VR Developer

Virtuální realita je budoucností tvůrčího obsahu. Pracovní příležitosti v této oblasti narůstají raketovou rychlostí. Pokud jsi schopen získat alespoň základní znalosti v této sféře, o pracovní příležitosti se nebudeš muset bát. V programu Nanodegree, který je zaměřen na VR, pochopíš nejmodernější technologické postupy za pomoci expertů z top firem. Získáš vysoce kvalitní zkušenosti z oblasti VR, aniž bys musel opustit pohodlí domova. Ať už je tvým cílem přidat se k již existující společnosti nebo vybudovat svou vlastní, tento program tě vybaví vším, co budeš potřebovat na oslnění v této sféře.

vr

Self – driving car engeneer

Autonomní vozidla představují jeden z nejvýznamnějších pokroků v moderní historii lidstva. Jejich vliv změní náš každodenní život způsobem, jaký si nyní neumíme ani představit. Studenti, kteří se přihlásí na tento program, budou konfrontováni s technologiemi, které tvoří budoucnost. Pomocí interaktivních projektů v oblasti počítačového vidění, robotického ovládání prvků a lokalizace budeš připraven hrát klíčovou roli v tomto poli plném lákavých příležitostí.

aelf

iOS app Developer

Za všemi těmi aplikacemi v tvém smartphonu stojí skuteční lidé, kteří se vzdělávali v dané oblasti, získali znalosti a aplikovali je na reálné produkty. A ty to můžeš udělat také. V tomto programu se potkáš s podmínkami, na jaké narazíš i v reálném světě iOS vývojáře. Skvělé je, že budeš mít příležitost pracovat v Xcode, což je stejné prostředí, v jakém se vytvářejí aplikace v praxi. Také budeš mít příležitost opravovat chyby v kódu, tak jak to dělají iOS developeři každý jeden den.

code

Více o těchto a mnoha dalších programech se dozvíš na stránce Udacity.

zdroj: udacity.com zdroj obrázkový titulní fotografie: twitter.com
Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]