Robert De Niro otevírá luxusní hotel, ve kterém stojí jedna noc 1 100 dolarů

Kristína Vavrová / 22. dubna 2017 / Architektura

zdroj: pinterest.com/Barbara Kraft

Bilionář Larry Ellison, šéfkuchař Nobu Matsuhisa a slavný herec se spojili, aby otevřeli ultra luxusní hotel Nobu Ryokan Malibu.

Tento hotel se otevírá 28. dubna a je prvním z Nobu Ryokan kolekce, který má tvořit síť přepychových hotelů v exotických destinacích světa. Nápad pochází od Ellisona a od lidí, kteří stojí za úspěchem Nobu restaurací. Noc v Nobu Ryokan Malibu, jehož interiér je inspirovaný hlavně Japonskem, tě bude stát minimálně 1100 dolarů, může se to zvýšit až na 2000 v případě období dovolených.

zdroj: Barbara Kraft

Dvoupatrový hotel se nachází kousek od oceánu na Carbon Beach, v oblasti známé pro svůj přepych a blahobyt. Proslýchá se, že Ellison zde vlastní 10 domů.

zdroj: Barbara Kraft

Před tím, než usneš, si nemůžeš nechat ujít úžasné západy slunce.

zdroj: Barbara Kraft

Ačkoli toto není ani zdaleka první Nobu hotel, je první, který inspirovaný japonským stylem ryokan.

zdroj: Barbara Kraft

Pokoje jsou laděny do neutrálních barev a používají materiály jako například teakové dřevo či vápenec.

zdroj: Barbara Kraft

Cílem je ztělesnit ducha „Omotenashi“, který je v Japonsku známý pro svou pohostinnost. Tvoří rovnováhu servisu, luxusu a divadla.

zdroj: Barbara Kraft

Některé pokoje mají i zahradu a ohniště.

zdroj: Barbara Kraft

Vybrané pokoje mají vany vyrobené z teakového dřeva a hosté si mohou dohodnout exkluzivní spa procedury přímo u nich v koupelně.

zdroj: Barbara Kraft

V celém hotelu je mnoho prvků inspirovaných právě Japonskem, například posuvné dveře shoji, rohože tatami, bambusové ručníky či plátěné šaty Yukata.

zdroj: Barbara Kraft

Hosté si mohou zarezervovat večeři v restauraci Nobu Malibu, která je hned vedle hotelu. V restauraci najdou unikátní japonské menu, které jim může být přineseno i na pokoj. Minibar je naplněn gurmánskými produkty Dean & Deluca.

zdroj: Barbara Kraft

V hotelu nesmí chybět bazén, posilovna, přístup k lehátkům na Carbon Beach nebo vstup do Malibu Racquet Club, který by neměl být vynechán v případě, že hosté se chtějí i sportovně vyžít.

zdroj: Barbara Kraft

zdroj: businessinsider.com

Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]