Range Rover: Luxus pro těžkou váhu

Martin Ruisl / 2. května 2017 / Auto

zdroj: Land Rover

Přiznám se, že do dnešního dne mi jméno Anthony Joshua nic neříkalo. Nový mistr světa v těžké váze má však opravdu parádní auto.

Exkluzivní Range Rover si birtský boxer, který po 11 kolech knokautoval Vladimira Klička, převzal ještě před vrcholným soubojem své kariéry. Exteriér i interiér mu na míru upravilo oddělení Special Vehicle Operations (SVO) automobilky Land Rover. Jako základ posloužil vrcholný Range Rover ve výbavě SV Autobiography Dynamic poháněný motorem 5.0 V8 S / C s výkonem 404 kW a s točivým momentem 680 Nm.

foto: Land Rover

Joshua si vybral odstín šedé s názvem World Champion Graphite. Vnějšek dále zdobí novinka v podobě SVO Design Pack, jehož součástí jsou specifické nárazníky, čtyři koncovky výfuku, upravené boční větrací otvory, prahy a také speciální mřížka masky chladiče. Tento balík bude dostupný pro všechny zájemce o nový Range Rover.

foto: Land Rover

Na míru zpracovaný interiér pro Joshuu tvoří kožené čalounění v kombinaci hnědé a červené s diamantovým prošíváním, na hlavové opěrce řidiče je jeho podpis, který se dále nachází také na výplních dveří, B-sloupku a prahových lištách. Kliky zdobí motiv boxerské rukavice. Tréninkové věci si Joshua může odložit do speciální schránky v kufru s označením AJ Boxing.

foto: Land Rover

 

zdroj: autofans.sk

Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]