0

sdílení

Představujeme ekologické reklamy Aqua Ads!

/ 29. února 2016 / Startupy

Pro ty, kteří chtějí bojovat s nelegální reklamou a zároveň myslet zeleně, je tu nový projekt Aqua Ads.

 

Centra měst začínají vyhláškami potírat nelegální a neekologické reklamy, které trápí většinu měst. Projekt Aqua Ads začal zkoumat různé alternativy a přišel s novým řešením, které je navíc šetrné k životnímu prostředí. Jedná se o ekologické reklamy na chodnících a veřejných prostranstvích. Pomocí speciální metody vodního paprsku, spolu s pískováním je možné aplikovat motivy, loga a texty.

Vodní paprsek spolu s pískováním je moderní forma marketingu, která vám pomůže se odllišit od konkurence.

Jak na zelenou reklamu?

Na stránkách projektu můžete využít kontaktní formulář nebo je konktatovat e-mailem. Následně si dohodnete si podmínky, reklamní motiv vám vyrobí individuálně na míru dle vašich požadavků, a v případě dlouhodobější spolupráce máte v ceně údržbu reklamy po celou dobu tak, aby aplikace vypadala stále dobře. Aplikace motivů a pronájem místa je vždy v souladu s městskou vyhláškou a zákonem, na individuální místa se vám projekt bude snažit získat povolení. Pokud se rozhodnete, že o spolupráci již nemáte zájem, Aqua Ads povrch vyčistí a uvede do původního stavu.

aq

A cena? Menší než u klasické reklamy, jejich služby začínají do 199 Kč za měsíc. Ekologickou reklamu již využil například projekt Pracovna nebo second hand Fox’s. Pokud se vám myšlenka ekologických reklam líbí, můžete je podpořit na HitHitu.

zdroj: Hithit.cz, Aqua Ads

 

Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]