Použij Google Hire a odhal personalistům svou historii vyhledávání

Kristína Vavrová / 18. dubna 2017 / Business

zdroj: google.com/pexels.com

Google buduje platformu, která má pomoci zjednodušit správu žádostí o zaměstnání.

Google nezahálí a neustále přichází s novými projekty. Aktuálně se pracuje na jednom s názvem Hire a úkol vytvořit ho padla na developerský tým v startupu Bebop – společnosti, kterou Google získal v roce 2015.

zdroj: google.com

Z jednoduché stránky, která je aktuálně k dispozici, je těžké říci, jaké funkce bude Google Hire nabízet. Je však jasné, že tento projekt by nevznikl, kdyby Google nedokázal konkurovat největším rivalům v rámci platforem na hledání práce, jako je například LinkedIn.

zdroj: pinterest.com

Vypadá to tak, že pokud si chceš hledat práci touto cestou, pro přihlášení budeš potřebovat pouze svůj Google účet. Musíš však počítat s tím, že tento účet je spojen s celou tvou historií vyhledávání, ke které tak budou mít personalisté přístup. Na jedné straně jim tak ušetříš čas, který by strávili manuálním vyhledáváním informací o tvé osobě, na druhé straně však zřejmě budou mít přístup i k informacím, které bys raději se svým zaměstnavatelem nesdílel.

zdroj: pexels.com

Projekt Hire je nejnovější pokus, který tato gigantická společnost přináší. Mimo jiné nedávno Google přinesl Areo (slouží jako portál pro donášku jídla a domácí údržbové práce v Indii) nebo Meet (aplikace pro video konference).

zdroj: thenextweb.com

Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]