Polský Krakov se stane evropským hlavním městem inovací

Linda Cebrová / 27. května 2017 / Tech a inovace

zdroj: facebook.com/ICEKrakow

Světový závod v oblasti inovačních technologií nadále pokračuje. Jak udržet krok s dobou, průmyslem 4.0, a proč je implementace 5G základem rozvoje země?

Stane se digitální občanství běžnou součástí našich zemí a proč je Cybersecurity tak důležitá? Více než 5 tisíc lidí, včetně 200 expertů světové úrovně se setká na Impact’17 v polském Krakově, aby hledali odpovědi na výše zmíněné otázky.

Od 31. května do 1. června se Krakov stane evropským hlavním městem inovací. Mezi pozvanými jsou ta nejvýznamnější technologická esa a společnosti. Patří mezi ně například Samsung, MasterCard, TechCrunch ale i Harvardská lékařská škola, Uber nebo PayU.

 

 

Mezi hosty nebude chybět ani Bertrand Piccard ze společnosti Solar Impuls, podnikatel a vynálezce a Timotheus Höttges – generální ředitel T Mobile. Během dvou dnů budou vizionáři a tvůrci nejmodernějších technologií a generální ředitelé globálních společností diskutovat o tématech, která dnes hýbou světem technologií.

Diskuse se uskuteční ve dvanácti různých tematických okruzích, jako je: průmysl 4.0, mobilita, FinTech a e-commerce, biotechnologie a Digital Health, energetika, FoodTech a AgriTech. Chybět však nebude ani kreativní průmysl, Digital State, Techcity, investice a podnikání.

Na tomto jedinečném eventu budeš mít možnost zažít hodnotný networking, dozvíš se o nových inovacích, vyměníš si zkušenosti. Především si však rozšíříš svou síť zajímavých podnikatelských kontaktů.

Technologie 5G bude jedním z klíčových témat. Dozvíš se, proč země, které se jako první pustí do implementace této technologie, budou mít rychlejší hospodářský růst a jasnou budoucnost.

5G totiž představuje turbo-akceleraci všech procesů využívajících bezdrátový interenet. Oproti 4G půjde o více než 30násobné zrychlení. Procesy ve všech oblastech hospodářství se nejen několikanásobně zrychlí, ale především zefektivní, a to i bez zásahu lidského faktoru.

Speciálním hostem bude Bertrand Piccard – cestovatel, který jako první dokončil non-stop přelet letadlem jen na solární pohon.

Nové technologie, které se v Krakově budou prezentovat, slibují i ​​představení inovačních technologií, které zapříčiní posun medicíny, a to hned o několik kroků vpřed. Tento vývoj bude mít za následek prodloužení průměrné délky života, zvýšení úrovně léčby a také zlepšení celkového životního pohodlí.

Více informací o této události najdeš ZDE.

Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]