Počítač, který se vejde do kapsy

Nikola Brehová / 20. dubna 2017 / Tech a inovace

zdroj: HP Slovensko

Stylový HP Elite x3 v sobě spojuje funkce počítače, tabletu a smartphonu. Ocení ho hlavně ti, kteří často cestují a potřebují být neustále připojeni. Samozřejmě bez omezení.

S modelem HP Elite x3 je možné začít pracovat kdekoliv. Bez nutnosti ukládání, synchronizace nebo restartování ho jednoduše později připojíš k dokovací stanici. Okamžitě tak může nabídnout výkon a produktivitu notebooku nebo stolního počítače. Byl vyvinut speciálně pro firemního zákazníka, a proto se jedná o robustní zařízení s výkonným procesorem a baterií s dlouhou životností. Praktickou záležitostí jsou i dva sloty pro SIM kartu. Pro potřeby konferenčních hovorů je model vybaven předními reproduktory Bang & Olufsen PLAY, mikrofony s aktivním potlačením šumu a přední kamerou s rozlišením 8Mpx. Operační systém Windows 10 Mobile výrazně pomáhá při celkové správě IT infrastruktury.

Odolnost a zabezpečení je jedním z důležitých parametrů a proto i HP Elitex3 disponuje odolnou konstrukcí, která zabrání pronikání vlhkosti nebo prachu. Čtečka otisků prstů nebo skener duhovky výrazně zrychlí přihlášení a data ochrání integrované hardwarové a softwarové šifrování. Moderní design v HP stylu je i v případě tohoto modelu samozřejmostí.

Zdroj: HP Slovensko,  PR článek

Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]