Papírnictví a kancelářské potřeby nejen pro potěchu oka

Darja Jochimová / 23. května 2017 / Eko

zdroj: zdroj: FB Papírna

Na Letné najdeš spoustu krásných prodejen s designovým zbožím. Jednou z nich je Papírna, kde seženeš (nejen) krásné kancelářské potřeby. A nebo se tam můžeš přijít jen pokochat záplavou barev a krásných materiálů.

Papírna je ryze česká záležitost. Projekt dvou kamarádů, kteří se vrhli do výroby sešitů, obálek, razítek, fotoalb, přání a dalších produktů. A snad i jediný papírnický počin, kde si můžeš vybrat sešity, přání, obálky a další sortiment ve 25 barvách. Všechny papírové produkty jsou vyrobené ze sběrného papíru a certifikované rozličnými eko-značkami jako je certifikace Forest Stewardship Council (FSC) nebo EU Ecolabe.

zdroj: FB Papírna

Kvalitní barevné papíry jsou buď z Česka nebo z Německa, produkty se tvoří tady v České republice. Sortiment je pestrý – najdeš zde i barevné šestihrané obálky, razítka, přání nebo fotoalba na uchování svých vzpomínek.

„Chceme, aby byl byznys udržitelný nejen pro planetu, ale i pro nás, ačkoliv ceny jsou velmi přijatelné,“ říká Michal Koubský, spolumajitel Papírny.

Prodej kancelářských potřeb však není to jediné, na co se Papírna specializuje. Pokud máš svůj projekt, opatří ti kancelářské potřeby na míru. Cokoliv z jejich nabídky může nést tvé logo nebo čímkoliv, co symbolizuje tvůj brand – slepotisk, ražba nebo síto.

zdroj: FB Papírna

Máš hezké logo a chceš ho na razítku? Ani to není problém. Z tvého motivu vyrobí Papírna originální dřevěné razítko s přírodní gumou. A nemusíš chodit ani osobně. Stačí jim napsat a v příloze poslat motiv v jednobarevné podobě a křivkách.

A nakonec nechybí ani vizuální identita pro tvou značku. Papírna pro tebe navrhne optimální a efektivní styl grafické prezentace. Ať už se jedná o logo nebo vhodné aplikace pro korporátní manuál.

zdroj: FB Papírna

Papírna rovněž spolupracuje s projektem Dovýroby a pořádá různé kreativní workshopy. Jako například nedávno ten ve Vnitroblocku v pražských Holešovicích. Workshop trval necelou hodinu a za tu dobu se bylo možné naučit jednotlivé kroky výroby autorského sešitu. Navíc bylo možné využít jejich autorské razítkové armády a sešitu tak dodat naprosto unikátní vzhled.

zdroj: FB Papírna

Papírnu krom Letné najdeš pravidelně třeba i na Lemarketu. Webovky nemají, tak sleduj jejich Facebook, ať ti nic neunikne!

Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]