0

sdílení

Obal na telefon a dron v jednom, který ti udělá selfie

Ľubica Račeková / 6. února 2017 / Zajímavosti

zdroj: businessinsider.com

Selfie fotografie se posouvají na vyšší úroveň. Natahování ruky a selfie tyč již nebudou zapotřebí. Na řadě je novinka, která ti udělá dokonalý snímek.

 

Tento chytrý obal na telefon v sobě má drone, a tak zachytí všechno, co chceš a zejména každého, protože na záběr se vejdete všichni.

businessinsider.com

Myšlenka AirSelfie vznikla z toho důvodu, že na běžnou selfie se prostě nikdy nevejde všechno, co chceš. Propagační video zobrazuje situace, ve kterých je skvělým řešením právě nový produkt.

AirSelfie je jako malý robot, který je umístěn v obalu na mobil, je vyroben z hliníku a jeho váha je 52 gramů. Má v sobě vestavěný 5 megapixelový fotoaparát a ovládá se pomocí aplikace AirSelfie. Baterie tohoto výrobku vydrží sice jen asi tři minuty, ale jeho nabití trvá pouze 30 minut.
businessinsider.com

V kampani na produkt shromáždila společnost více než 500 000 eur a již nyní má mnoho předobjednávek. Pokud máš o výrobek zájem i ty, můžeš si ho také předobjednat ZDE za 260 dolarů a těšit se na květen, kdy by ti měla být zásilka doručena.

businessinsider.com

AirSelfie je navržena pro iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, Google Pixel, Samsung Galaxy S7 Edge.

Zdroj: businessinsider.com
Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]