0

sdílení

Nový koncept Samsung Galaxy S8: Úžasný design, zahnutý displej a žádné domovské tlačítko

Kristián Hrušovský / 21. prosince 2016 / Zajímavosti

Není pochyb o tom, že Samsung Galaxy S8 je jeden z nejočekávanějších smartphonů příštího roku. Pro Samsung je to také velmi důležitý model a protože s Galaxy Note 7 jim to nevyšlo, při „Es-osmičce“ si nemůžou dovolit žádné zaváhání.

 

O vlajkové lodi příštího roku od jihokorejského giganta se toho na internetu již napsalo mnoho. Je velmi pravděpodobné, že nový Galaxy S8 přijde pouze ve verzi se zahnutým displejem, podobně jako tomu bylo u již mrtvého Note 7. Jak má Samsung ve zvyku, i S8 nabídne ve dvou velikostních verzích, kompaktnější 5,1 palcové a větší 5,5 palcové. Proslýchá se také o odstranění ikonického domovského hardwarového tlačítka, které dosud obsahoval každý Samsung Galaxy S smartphone. Odstranění tohoto tlačítka naznačuje i nejnovější koncept Galaxy S8, který vytvořil designér Kingway Lee. Svůj výtvor publikoval na známé čínské sociální síti Weibo.

samsung-galaxy-s8-novy-konceptzdroj fotografie: Mydrivers

Koncept, který vytvořil, vyjadřuje jeho vlastní představy o tom, jak by novinka mohla vypadat. Při vytváření renderu však bral v úvahu dosud známé informace, které zmiňovaly zahnutý displej bez bočních rámečků a také minimalizovanou vrchní a spodní část přední strany. Pod displejem si můžeme všimnout zmenšeného domovského tlačítka, jehož součástí je ultrazvukový snímač otisků prstů. Designér vynechal i 3,5 mm audio jack, který odstraňuje stále více výrobců.

samsung-galaxy-s8-novy-koncept-4zdroj fotografie: Mydrivers

Kromě nového konceptu se k nám dostaly i nové informace o datu představení očekávané vlajkové lodi Samsungu. Očekávali jsme, že Galaxy S8 bude představen na veletrhu MWC v Barceloně, kde Samsung vždy představuje své nové vlajkové lodi. Nové zprávy však hovoří o přesunutí představení na měsíc duben, kdy by „další velkou věc“ předvedl na vlastní konferenci.

samsung-galaxy-s8-novy-koncept-2
zdroj fotografie: Mydrivers
Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]