Nová jachta od Bugatti

Kristína Vavrová / 19. března 2017 / Zajímavosti

zdroj: bugatininiette.com

Tato mašinka stojí 2,2 milionu dolarů a nabízí absurdnosti, které ocení jen velmi bohatí lidé.

Vzhledem k faktu, že ve světě bohatých může být super-rychlé Bugatti Chiron nevhodným prostředkem pro transport, společnost přináší alternativu v podobě jachty.

zdroj: bugatininiette.com

Před 3 lety Bugatti oznámilo, že plánuje vyprodukovat sérii tří malých luxusních lodí ve spolupráci s výrobcem jachet Palmer Johnson a pojmenovat ji „Niniette“. Už v prvotních návrzích se zdůrazňoval luxus a pohodlí, mezi vlastnosti lodí patřil například povrch z titanu či uhlíkového vlákna. Typická tmavě modrá barva samozřejmě nesměla chybět.

zdroj: bugatininiette.com

Niniette 66 je první loď z této série, přičemž má délku 15 až 25 metrů. Jelikož je z dílny Bugatti, zachovává si i jeho typické technické vlastnosti jako například zdůrazněnou středovou čáru či symetrii. Mezi přednosti této lodi určitě nepatří rychlost protože dosahuje maximálně 80 km / h.

zdroj: bugatininiette.com

To, čím jachta nepochybně vyniká, jsou ultra-luxusní doplňky, které jsou až absurdní. Prostorná horní paluba je pokryta kůží a speciálním typem tmavomodrého dubu, který neukáže známky opotřebení během celého života majitele této jachty. A ani když se majitel změní.

zdroj: bugatininiette.com

Nižší paluba je určena na opalování a trávení času s přáteli. Bar je ještě pochopitelná věc na luxusní jachtě, o jacuzzi to však už moc neplatí. Jacuzzi však není jediná absurdní věc, kterou tato jachta obsahuje. Najdeš zde totiž i ohniště. Takže pokud příště uvidíš na moři tmavě modrou jachtu, na které to vypadá, že hoří, nelekej se, to si jen bohatí opékají špekáčky a marshmallows.

zdroj: bugatininiette.com

Každý kupec této jachty si může říct jen to, že je natolik nesmyslná, že ji musí vlastnit. A na to se zřejmě Bugatti spoléhá.

zdroj: theverge.com

Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]