0

sdílení

Nová česká talk show Matěje Kotrby pokračuje

/ 12. února 2017 / Startupy

zdroj: archív show Matěje Kotrby

Show Matěje Kotrby je LIVE a ONLINE Talk Show v Plzni. Rozhovory s významnými hosty na různá témata. Cílem je inspirovat širokou veřejnost o všech fantastických projektech a lidech tady z Česka, co doopravdy něco budují a znamenají ve svých oborech. Důležité je, aby hosté předali divákům kromě pobavení opravdu cenné informace a třeba i impulsy pro zlepšení svých vlastních projektů a nápadů.

 

V prvním díle show na téma PODNIKÁNÍ vystoupili úspěšní podnikatelé Standa Gálik a Ondřej Chybík, kteří přiblížili svoje začátky v byznysu spolu s tím, co je k úspěšné cestě vzhůru potřeba. Podívej se třeba, jak začínal Standa Gálik.

Druhý díl bude v Plzni v pondělí 20.2. od 19:00 na téma Mediální gramotnost a Vývoj společnosti v Česku.

 

Na téma Vývoj společnosti v Česku promluví zkušený podnikatel a filantrop Martin Hausenblas (ADLER, LIFTAGO). Založil a financuje Stipendijní fond Renesance, jenž je určený na podporu studentů nebo absolventů vysokých škol v Ústeckém kraji se zájmem o studium v zahraničí. Je předsedou sdružení Podnikáme bez korupce. Kandidoval do senátu a byl 1. náměstkem primátora v Ústí nad Labem,.Jaká je jeho prognóza pro českou společnost do budoucích let?

  matej kotrbafoto: archív show Matěje Kotrby

Téma mediální gramotnost? V dnešní době jsme bohužel čím dál více vystavování dezinformacím, lživým reportážím médií a klamu. Nic nového! Jenže ty pak utváří naše názory a naše hodnoty, které formují naši společnost, aniž bychom si to uvědomovali. Proto u nás vznikl projekt Zvol si info, který učí mladé lidi, jak se těmto dezinformacím bránit. Vojty Bruka, jednoho z vedoucích projektu, se bude Matěj ptát, jaké konkrétní opatření můžeme provést jako jednotlivci, abychom si v informační době zachovali zdravý rozum.

 

Jako bonus se po skončení show můžeš zeptat při networkingu hostů na co chceš. Pokud tedy nechceš být loutkou médií a chceš znát pohled Martina Hausenblase na českou společnost, přijď 20.2. do Plzně. Lístky na akci zde:

http://www.plzenskavstupenka.cz/cs/akce/15423-show-mateje-kotrby

Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]