0

sdílení

Největší startupová událost se blíží. Už máš lístek?

/ 7. října 2016 / Startupy

Dvoudenní konference Startup & Smartup Summit slibuje hvězdné obsazení. Propojí korporace, startupy, ale i zástupce měst a obcí.

 

A na co se můžeš těšit? Na diskusi českých, polských a francouzských venture investorů o startupové scéně. Zazní odpovědi na otázku, co startupy v našem regionu umí skvěle a co by se měly ještě naučit. Jaká je budoucnost mezinárodní dopravy? O tom bude povídat Oliver Dlouhý z Kiwi.com

 

Máš svůj startup? Pak se můžeš přihlásit do pitche a prezentovat před šéfem londýnského Startup Grindu, domácích Rockaway, CEO francouzského Ott & Partners, korporátně-inovačního O2 Bolt, konzultanty EF1, továrnou na inovace Creative Dock a adtechovými specialisty z Air Ventures. Samozřejmě nebudou chybět panelové diskuse.

startupsummit_web_2048px-144

Význam prezentování a účasti na klíčové akci v rámci startupové scény vysvětlil i zakladatel společnosti Kiwi.com Oliver Dlouhý. „Promlouvat na Startup Summitu je pro mě osobně důležité. Sám jsem si totiž zažil jaké to je, když se firma z absolutního minima dostane na vrchol za velmi krátkou dobu a rád se s ostatními o náš příběh podělím,“ říká autor myšlenky vyhledávače levných letenek mezi nespolupracujícími aerolinkami, který loni vykázal tržby v hodnotě 2,2 miliardy korun a stále raketově roste.

fb_ss_visual

Hlavními partnery konference jsou pro letošek O2 Bolt a O2 IT Services, PayU a MasterCard. Akce má také záštitu Magistrátu hlavního města Prahy a Úřadu vlády ČR. Akci i letos moderuje Martin Veselovský – známá tvář z publicistického videokanálu DVTV, na kterém běží samostatný seriál ke konferenci. Tentokrát ovšem ne pouze jako moderátor, ale také za celou DVTV jako zástupce úspěšného mediálního startupu.

Více informací najdeš přímo na webu akce.

Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]