0

sdílení

Nejoblíbenější hry Elona Muska

Ján Bučko / 6. února 2017 / Zajímavosti

zdroj: twitter.com/businessinsider.com

Elona znáš jako ambiciózního, charismatického a úspěšného podnikatele. Jeho společnosti Tesla Motors, SpaceX a SolarCity využívají revoluční technologie a přinášejí tak pokrok pro celé lidstvo. Když však není zaneprázdněn svými povinnostmi, tak si velmi rád zahraje počítačové hry.

 

Ať už se chce jen pobavit, odpočinout si nebo nastartovat svou kreativitu, tak je třeba říci, že na hry má výborný vkus. Zde je seznam jeho nejobíbenějších (na základě informací z jeho sociálních sítí):

Overwatch

Overwatch je jedna z nejlepších her roku 2016. Odehrává se v blízké budoucnosti a představuje netradiční jednotku šílených postaviček, které řeší celosvětové problémy. Bylo překvapením, když Elon prozradil, že hraje za postavu Soldier 76, která je tou nudnější z řady.

zdroj: businessinsider.com

BioShock

Hra „Bioshock“ má nestandardní přístup a prostředí podmořského světa, které jí dodává dokonalou atmosféru. Pohybují se v něm kapsle, přepisuje se genetický kód člověka nebo se oživují zničené buňky. Jde o akční střílečku z pohledu první osoby.

zdroj: businessinsider.com

Série Mass Effect

V tomto případě jde o Elonovu srdcovku. Hra se totiž zaměřuje na cesty do vesmíru, mezihvězdnou diplomacii a budoucnost lidské rasy. Její druhou sérii Elon označil za jednu z nejlepších her všech dob.

zdroj: businessinsider.com

Série Fallout

Konceptem „Fallout“ série je nekonečný výběr. Chceš zabít hlavní postavu? Jen do toho, ale nečekej, že tě později budou držet za ručičku. Výjimečnost příběhu, bočních misí a dialogů mezi postavami ti zaručí dokonalý zážitek.

zdroj: businessinsider.com

Série Civilization

Není překvapením, že Musk je fanouškem hry „Civilization“. Jde o klasickou sérii, která existuje již desetiletí. Pokud si troufáš, tak se určitě postav do čela vybrané civilizace a převeď ji z hluboké minulosti až do vědecko-fantastické budoucnosti.

zdroj: businessinsider.com

Saint’s Row IV

Představ si, že jsi vůdce gangsterského klanu Saints a zároveň prezident USA. Přidej k tomu akci, zbraně, superschopnosti a virtuální realitu a výsledkem bude hra, která chce hlavně zabavit. Musk určitě oceňuje její příběh a všudypřítomný humor.

zdroj: businessinsider.com

Kerbal Space Program

Ze všech zmíněných her je tato nejblíže k tomu, co Musk ve skutečnosti dělá. Máš v ní za úkol vybudovat kosmickou loď, podobně jako ve SpaceX.

zdroj: businessinsider.com

Warcraft

Jde o nesmírně populární klasickou real-time strategii. Její novější verze World of Warcraft si získala miliony hráčů po celém světě. V každém případě, pokud Elon zná takovou klasiku, umíš si představit, jak dlouho se už hraní věnuje.

zdroj: businessinsider.com

Elon Musk věří, že realita může být velmi propracovaná videohra. I když je přesvědčen, že si s námi pouze hrají vyspělejší mimozemské bytosti, stále dokáže dělat neuvěřitelné věci. A možná právě hraní her posouvá hranice jeho myšlení. Co myslíš? Našel jsi zde i tvou oblíbenou hru?

Zdroj: businessinsider.com
Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]