Modulární dům, který si můžeš nechat poslat kamkoli

Kristína Vavrová / 28. března 2017 / Architektura

zdroj: zdroj: yankodesign.com

Existují lidé, kteří pracují měsíce či roky, než si vytvoří a postaví svůj malý krásný domek. Pokud však nemáš tolik času, objednej si vlastní hotový Mobile Home a můžeš se stěhovat!

Designérka Ruzanna Andress Oganesyan navrhla tomuto domku kompaktní strukturu, která je umístěna na pohyblivé platformě. Díky tomu se dům může přemístit kamkoliv a kdykoliv, bez zbytečných omezení. Mobile Home má standardní panelákovou konstrukci, která se tak akorát vejde na nákladní auto, čímž dělá dovoz velmi jednoduchým. Ti, kteří chtějí mít ode všech klid a žít v ústraní, si mohou nechat dům doručit i na konec světa. Může být využíván jako horská chata nebo jako přístavba k městskému domu.

zdroj: yankodesign.com

Dům je kompaktní a má kolem 150 metrů čtverečních. Je doručen v základním vybavení i s nábytkem. Unikátní tvar dotvářejí skleněné panely, které dům z velké části pokrývají. Tečkou za jeho šarmem je otevřená terasa, která vede do interiéru.

zdroj: yankodesign.com

Uvnitř je dům šikovně navržen a mezipatro umožňuje optimální využití místa. Ložnice je umístěna nad obývákem a spojená s podlažím otevřeným schodištěm. Díky proskleným stěnám je dům plný přirozeného světla. Jedno takové okno je strategicky umístěné nad postelí, čímž umožňuje obyvatelům pozorovat při usínání hvězdy a budit se s prvními slunečními paprsky.

zdroj: yankodesign.com

Tak co, už máš vybrané své místečko pro domek?

zdroj: inhabitat.com

Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]