0

sdílení

Meilan X5 je gadget určený pro každého správného cyklistu

Juraj Vasek / 13. února 2017 / Zajímavosti

zdroj: Gearbest.com

Pokud je pro tebe kolo nejlepším přítelem na cestách, daruj mu dárek a vydej se na cestu s novou vylepšenou výbavou v podobě Meilan X5.

 

Meilan X5 je speciální zadní světlo, které v sobě zahrnuje více bezpečnostních prvků v jednom. Celé zařízení se skládá ze 3 hlavních částí. Jednou z nich je držák, který se připevní na tyč sedla. Držák poskytuje snadné připevnění zadního světla, které si tak můžeš z bezpečnostních důvodů před opuštěním jízdního kola složit a vyhnout se tak krádeži. Zároveň umožňuje nastavitelný sklon v rozsahu až 180°.

zdroj foto­gra­fií: Alibaba.com

Druhou částí je samotné zadní světlo, které v sobě obsahuje 2000 mAh baterii, která se dobíjí pomocí microUSB portu. Zadní světlo obsahuje jeden pár oranžových blinkrů a velký červený varovný pruh, který dokáže svítit, případně v závislosti na signálu zobrazovat červený přechod. Výbavu zakončuje laserové světlo, které znázorňuje bezpečný odstup od kola červeným laserem. Šířka zadního světla je 10 cm, tloušťka 3 cm a délka 5 cm, díky čemuž by nemělo překážet při jízdě na kole.

zdroj foto­gra­fií: Gearbest.com

zdroj foto­gra­fií: Gearbest.com

zdroj foto­gra­fií: Gearbest.com

Poslední hlavní část tvoří drobné dálkové ovládání, které se připevní na řídítka kola. Obsahuje až 4 tlačítka sloužící pro ovládání blinkrů, zadního světla a laserových čar. Komunikace mezi ovladačem a zadním světlem probíhá zcela bezdrátově. Celá tato výbava je vodotěsná certifikátem IPX4, takže se dá bez problémů používat i během deštivých dnů. Svůj vlastní Meilan X5 koupíš z Číny jen za  20 € (560 Kč) .


zdroj fotografie: Gearbest.com
Meilan X5 lightzdroj fotografie: Gearbest.com
Meilan X5 light
zdroj fotografie: Gearbest.com

 

zdroj:  fontech.startitup.sk
Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]