Majitelé Apple zařízení zjistili, že iOS 11 nabízí zásadní novinku ve WiFi a doslova z toho šílí

Peter Puhovich / 10. června 2017 / Tech a inovace

zdroj: twitter.com

Dnes je již zcela běžné, že jednou z prvních otázek, kterou ti kamarád nebo nějaká návštěva po příchodu do tvého domu položí je: „Jaké máte heslo od Wi-Fi?“.

Pokud dbáš na bezpečnost svého routeru a používáš sofistikované heslo, jeho diktování kamarádovi nebo příbuznému může být skutečně komplikované. Apple ale na tyto situace myslí a v novém iOS 11 přinese geniální řešení. Jednat se má o sdílení Wi-Fi hesla, které bude fungovat následovně. Když se nějaký smartphone s iOS 11 pokusí připojit do zabezpečené sítě, blízká iOS zařízení dostanou notifikaci. Ta se uživatele zeptá, zda chce kamarádovi / rodinnému příbuznému poskytnout heslo.

ios 11


zdroj fotografie: Screenshot / iOS

Po potvrzení oznámení se heslo v zařízení automaticky vyplní a připojí se. Server 9to5Mac informoval, že zařízení musí být v dostatečné blízkosti a odemčené. Díky tomu se předejde zbytečným pokusům o bezplatné připojení do tvé Wi-Fi sítě. Příchod finální a stabilní verze iOS 11 do iPhonů a iPadů se očekává až v průběhu tohoto podzimu. O tom, která konkrétní zařízení ho dostanou, se dozvíš níže. Těšíš se na tuto novou užitečnou funkci?

zdroj fotografie: Screenshot / iOS

 

Těšit se mohou majitelé těchto Apple zařízení: 

ios 11zdroj fotografie: Apple

 

zdroj: fontech.startiutp.sk

Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]