0

sdílení

Legendární Mario přichází ve 3D pro Nintendo Switch

Linda Cebrová / 17. ledna 2017 / Zajímavosti

zdroj: businessinsider.com

Nejslavnější instalatér světa bude po nepříliš úspěšné mobilní verzi dostupný na Nintendo Switch. Bude lepší, zábavnější a propracovanější.

 

Když se řekne Nintendo, téměř každému se vybaví celá řada různých postaviček a her. Jednou z nejznámějších postav je však legendární Mario, jehož Nintendo ve spolupráci se společností Apple exkluzivně připravilo pro majitele iPhonů a iPadů.

m2
zdroj fotografie: businessinsider.com

Doba je značně jiná, i fanoušci Maria se změnili. Samo Nintendo dlouho tápalo, kterým směrem se vydat. Nakonec pochopilo, že nedělat hry pro jednu z nejrozšířenějších platforem světa by byla chyba. I proto zde nyní máme nového Maria (a další tituly se chystají). Ve všem odkazuje na svůj legendární status, ale problémem je zábava, která zde jaksi chybí.

m3
zdroj fotografie: businessinsider.com

Hře se podařilo udělat v mobilovém světě opravdu velký rozruch. Dokonce větší než Pokémoni. Pokud však zavítáš do sekce recenzí na App Store, zjistíš, že tu něco nehraje. Hra od Nintenda se vůbec poprvé dostala na jinou platformu, a to s sebou nese i několik ústupků. Ty však nejsou každému po chuti. Smutní však nemusí být ani majitelé Androidů, pro ty by se hra v roce 2017 měla také objevit.

m4
zdroj fotografie: businessinsider.com

Pokud ti však hraní Maria na smartphonu úplně nesedí, na trh přichází něco mnohem lepšího a propracovanějšího.

m6
zdroj fotografie: businessinsider.com

Hra s názvem Super Mario Odyssey, která bude vydána sice až koncem roku 2017, zřejmě nabídne na poměry série zcela netradiční styl hratelnosti. V Super Mario Odyseey budeš se známým italským instalatérem prozkoumávat velké 3D světy a podíváš se i za hranice Mushroom Kingdom.

m7
zdroj fotografie: businessinsider.com

Konkrétně se proběhneš například po New York City, a tak trochu po vzoru Spider Mana, budeš moci skákat i na auta, chytat se smartphonů, poskakovat po stěnách budov. Jednoduše si budeš moci užívat relativně velké svobody a pohybu. Mezi jednotlivými světy je také možné se přesouvat na velké vzducholodi. Nový Mario znamená i nové funkce a jednou z nich má být i Mariova vlastní čepice, kterou bude moci házet na nepřátele. S multiplayerem však tvůrci Super Mario Odyssey nepočítají.

zdroj: businessinsider.com
Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]