0

sdílení

LeEco ve spolupráci s Faraday Future již 3. ledna představí elektrické auto

Matúš Mitro / 13. prosince 2016 / Business

LeEco známe jako mladého výrobce smartphonů, který se však angažuje i v jiných technologických odvětvích. Nejnovější zprávy říkají, že společnost má ve spolupráci se strategickým partnerem Faraday Future představit elektrické auto, které na svět přijde v lednu 2017.

 

Kromě smartphonů můžeme vidět, že se LeEco zapojuje i do výroby jiných technologických novinek. Nejnovější z nich bude elektrické auto, které ve spolupráci s Faraday Future představí již v prvním měsíci následujícího roku. První rendery tohoto auta odhalil samotný CEO společnosti, Jia Yueting. Na teaseru můžeme vidět futuristické auto budoucnosti, zachycené z přední a zadní strany. I když se zdá, že jde o auto jako vystřižené ze sci-fi filmu, jedná se o reálný model, který již na první pohled zaujme svým aerodynamickým designem.

Přední i zadní část obsadily krásné světlomety, které se táhnou po celé šířce. Po délce bočních stran od přední až po zadní část umístili designéři dveře. Je to vůbec poprvé, kdy můžeme vidět podrobnější podobu auta, protože první, méně přesné rendery, byly uvedeny již v srpnu. Nový elektromobil Faraday Future bude čistě elektrické SUV s maximálním dojezdem až 482 km na jedno nabití. Premiéru tedy bude mít už za méně než měsíc, konkrétně 3. ledna na výstavě CES v Las Vegas, kde se dozvíme i další atributy.

zdroj:  fonyzciny.startitup.sk , zdroj titulní fotografie: fonyzciny.startitup.sk
Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]