0

sdílení

Koupě Tesly může brzy zahrnovat celoživotní pojištění a údržbu

Rudolf Nečas / 27. února 2017 / Zajímavosti

zdroj: robbreport.com

Stačí ti koupit si Teslu a poplatky za pojištění nebo údržbu už nemusíš řešit. Zní to skvěle.

 

Tesla se rozhodla, že koupě jejího auta bude all-inclusive. Pro zákazníky to znamená pojištění a údržbu v ceně auta. Je to rozhodně nevšední plán, ale Tesla na něm již pracuje v asijských zemích. Zákazníkům v Asii je nyní nabízen cenový balíček, který pokrývá běžné výdaje plynoucí z vlastnictví vozidla. A společnost má v plánu nabízet v budoucnu stejný balík napříč všemi trhy.

foto: crescentvale.com
Viceprezident Tesly pro globální vztahy s investory, Jeff Evanson, pro TheNextWeb řekl:  „Pracovali jsme na tom potichu, ale v Asii, kde jsme začali nabízet tuto službu, je většina aut kupovaná s pojištěním specifikovaným pro Teslu, které bere v úvahu nejen bezpečnostní funkce autopilota, ale pokrývá i údržbu. Naší vizí je, že v budoucnu budeme schopni zákazníkovi nabídnout jednu cenu za auto včetně nákladů za údržbu a pojištění. A děláme to už teď.“
foto: wired.com

Evanson poznamenává, že pojištění není pokusem o vytlačení poskytovatelů pojištění z trhu. Společnost má alespoň prozatím v úmyslu nechat těžkou práci pojišťovnám. Tesla věří, že bilance bezpečnosti jejích vozů nabízí společnosti jedinečnou pozici pro tento typ cenového balíčku. Čas ukáže, zda je budou následovat i ostatní, ale myslím, že takovému záměru můžeme všichni fandit.

zdroj: thenextweb.com
Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]