0

sdílení

Xiaomi představilo druhou generaci zesilovače Wi-Fi signálu, stojí méně než 200 Kč

Patrik Tarics / 15. prosince 2016 / Zajímavosti

Během tohoto roku jsme si už tak nějak zvykli na neustálé odhalování nových produktů, které na sobě nesou ikonické logo Mi. Kromě rozsáhlého množství smartphonů jsme se dočkali i ohromného počtu jiných, avšak stále technologicky zaměřených zařízení. Do druhé zmíněné skupiny se nově zařadí i druhá generace šikovného přístroje, který dokáže snadno zesílit tvůj Wi-Fi signál.

 

Toto zajímavé zařízení má na svém konci klasický USB konektor, který zajišťuje jeho samotný chod. Pod plastovou konstrukcí se ukrývá vestavěná PCB anténa, která nabízí dvojnásobně silnější signál, než který nabídla první generace. Navýšení se dočkala i maximální přenosová rychlost, která díky tomuto modulu vystoupá až na 300 MB/s. Aby toho nebylo málo, zesilovač zajišťuje i stabilnější připojení na internet, přičemž na něj současně může být připojeno až 16 různých zařízení.

Xiao-zosilnovac-signalu-2-1
foto: fonyzčiny.startitup.sk

Nedávno představená novinka dokáže komunikovat téměř s každým routerem, který na sobě nese klasický USB port. Již minulá generace tohoto zesilovače byla pořádně úspěšná díky svým vítaným vlastnostem a také vskutku nízké prodejní ceně. Novinka není výjimkou, přičemž její oficiální čínská cena doslova vyráží dech. Obyvatelé nejlidnatější země světa si tohoto pomocníka mohou zakoupit již za 49 juanů, což je po přepočtu zhruba 180 Kč. Prodej tohoto gadgetu začíná již 15. prosince a s velkou jistotou si ho budeme moci objednat i my díky našim ověřeným partnerským e-shopům. Cena však bude opět o pár korun vyšší.

zdroj: fonyzčiny.startitup.sk, zdroj titulní fotografie: fonyzčiny.startitup.sk
Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]