0

sdílení

Kiwi.com nabírá zaměstnance pomocí dronů, loví především IT a developery

/ 2. listopadu 2016 / Startupy

Nábor v řadách IT odborníků se alespoň v Brně stává tvrdým bojem. Technologická společnost Kiwi.com se rozhodla lovit nové zaměstnance přímo v jejich práci. K tomu využila, jak je jí vlastní, nové technologie a unikátní nápad. Do ulic vyrazila s drony.

Odkaz na video: https://www.facebook.com/kiwicom247/?fref=ts

„Získat kvalitní lidi dnes není úplně jednoduché. Inteligentní a zvídaví zaměstnanci potřebují pracovat v inspirativním prostředí, které jim umožní neustále růst. V Kiwi.com věříme, že přesně toto je přístup, kterým ukážeme pravou podstatu práce u nás, a zaujmeme talentované developery,” uvedla personální ředitelka Kiwi.com Kateřina Gábová.

Nápad na video vznikl v momentě, kdy vývojářská společnost Avast oznámila chystanou akvizici další technologické firmy AVG. V průběhu natáčení se produkce rozrostla ještě o “útok” na zaměstnance společnosti NetSuite, kterou plánuje odkoupit americký Oracle.

screen-shot-2016-11-02-at-10-44-17zdroj foto: video https://www.facebook.com/kiwicom247/?fref=ts

„Věděli jsme o chystaných akvizicích a chtěli jsme posílit náš tým developerů. Proč “nezaútočit” na naše konkurenty? Navíc se nám podařilo udělat z chyby přednost. Někdy, když chcete nabrat chytré lidi, musíte na to hloupými způsoby,” naráží technologický ředitel Kiwi.com Jozef Képesi na fakt, že si k natáčení štáb vybral špatnou budovu společnosti NetSuite.

 zdroj info: tizková správa, zdroj titulní foto: zdroj foto: video https://www.facebook.com/kiwicom247/?fref=ts
Přidat komentář (0)
[display_facebook_embed_rotate]